• banner 1980x250 bez textu
  • banner 1980x250 bez textu
  • Viac než 65 rokov pomáhame ľuďom začať novú kariéru
  • V Manpower hovoríte s ľuďmi, ktorí sa o Vás zaujímajú
glesg peter foto DK

"Je celkom zaujímavé vytvárať pre zákazníkov tie najjednoduchšie cesty ktorými sa môžu dostať k produktom spoločnosti SportsDirect.com."

 

"It is quite interesting to create the simplest paths for the customers to get to the products of SportsDirect.com."

 

Vďaka agentúre Manpower som sa dostal príležitosť stať sa členom staffu spoločnosti SportsDirect.com a to konkrétne do pobočky v Košiciach.

Je to športová predajňa, v ktorej si na chuť príde viacero zákazníkov vďaka širokému výberu sortimentu.Prostredníctvom agentúry tu pracujem už vyše jedného roka a to aj popri škole.

V práci sa venujem najmä zákazníckemu servisu, no okrem iného samozrejme napomáham chodu predajne a jej vzhľadu.

Väčšina týchto predajní je priestranná a vyžaduje si značné úsilie udržiavať ich. No to je práve to čo ma na tom baví a prečo sa tam rád vraciam. Je celkom zaujímavé vytvárať pre zákazníkov tie najjednoduchšie cesty ktorými sa môžu dostať k produktom spoločnosti SportsDirect.com.

V práci panuje zakaždým priateľská atmosféra, ktorá je niekedy obohatená aj spoločnými aktivitami ako je napríklad stretnutie sa v telocvični.

      

Thanks to the Manpower agency I got the opportunity to become a member of the staff of  SportsDirect.com, in particular the branch in Košice.

Is it a sports shop wide range of customers who can choose from a wide assortment of the products. I have been working here for more than a year thanks to the Agency and I do this job in addition to the school studies.

I am in charge of the customer service most of all, but I assist to run the shop and contribute to its appearance.

Most of these stores are spacious and require a considerable effort to maintain them. But this is just what I enjoy about my work and why I love coming back.

It is quite interesting to create the simplest paths for the customers to get to the products of SportsDirect.com.

There is always friendly atmosphere at work, which is sometimes enriched by common activities like for example, a meetings in the gym. 

NEVIETE SI RADY A POTREBUJETE PORADIŤ? SME TU PRE VÁS.

MANPOWER

Lazaretská 8

811 08 Bratislava

 ico mail manpower@manpower.sk
 ico tel +421 257 106 900
fb BUĎTE V KONTAKTE