Služba - RPO (Outsourcing HR) - ManpowerGroup Slovensko

Bezstarostný

nábor zamestnancov s ohľadom na vaše ciele

Individuálny prístup pri obstarávaní celého procesu prijímania nových zamestnancov alebo jeho časti skúseným tímom našich odborníkov.

Manpower® RPO

Neexistujú dve identické organizácie. To je dôvod, prečo naši odborní konzultanti vykonajú hĺbkovú analýzu vašich potrieb, aby z overeného zdroja talentov získali a prilákali tie, ktoré práve potrebujete. Náš proces RPO začína cieľmi našich klientov. Plne sa prispôsobíme vašej firemnej kultúre, obchodnej stratégii a potrebám. Poskytujeme plne spolupracujúci prístup, máme ambíciu byť vaším silným a zároveň flexibilným partnerom.

Prečo využiť túto službu práve u nás?

  • ušetríte čas a náklady na získavanie nových zamestnancov
  • získate prístup k novým zdrojom pracovníkov s potrebnými zručnosťami
  • zlepšíte kvalitu náboru a prínos talentov: štúdie dokazujú, že vysokokvalifikovaní pracovníci zvyšujú produktivitu organizácií
  • zabezpečíte efektívnosť a flexibilitu v procese prijímania nových zamestnancov tak, aby zodpovedala meniacim sa potrebám vašej organizácie
  • získate možnosť sledovať výkon prostredníctvom pravidelných správ o kľúčových ukazovateľoch výkonnosti (KPI) a dohodách o úrovni služieb (SLA)
  • využijete dlhoročné skúsenosti spoločnosti a odborného prístupu konzultantov Manpower, ktorí zabezpečia prístup k zdroju kvalifikovaných kandidátov so zručnosťami podľa vami zadaných kritérií

Kontaktujte nás

Chcete vedieť viac o službe RPO? Kontaktujte nás formulárom a napíšte vaše základné požiadavky. Náš obchodný zástupca sa vám následne ozve.

* Polia vyznačené hviezdičkou sú povinné    Vyplnením a odoslaním kontaktných údajov udeľujete spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o. súhlas s ich použitím pre spätné kontaktovanie. Kompletné informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu: Ochrana osobných údajov ManpowerGroup Slovensko s.r.o.