ManpowerGroup už po desiaty krát získala označenie globálny líder v oblasti RPO

Talent Solutions, značka patriaca do skupiny ManpowerGroup, už po desiaty krát za sebou získala uznanie za svoje integrované ponuky, odborné znalosti Total Talent Management a HR technológiu PowerSuite ®

Copy-of-Untitled-Design-4

Spoločnosť Talent Solutions bola vymenovaná za globálneho lídra v oblasti outsourcingu náborových procesov (RPO) podľa hodnotenia Everest Group PEAK Matrix® Assessment 2020. Hodnotenie spoločnosti Everest Group vyzdvihlo značku Talent Solutions za poskytovanie integrovaných ponúk, odborné znalosti v oblasti Total Talent Management a inovatívnu HR technológiu zloženú z nástrojov poskytujúcich techniky, dáta a výstupy, ktoré zlepšujú skúsenosť kandidátov, minimalizujú riziká spojené s náborom a zlepšujú celkovú výkonnosť.

Toto uznanie odzrkadľuje rozsah našich integrovaných ponúk, flexibilných a agilných služieb, ktoré organizáciám pomáhajú zlepšovať výkonnosť firmy, tlmiť riziká a zvyšovať skúsenosti kandidátov. Naše riešenia šité na mieru pomôžu firmám získať tie najlepšie talenty a maximalizovať tak ich produktivitu napriek nepredvídateľným a stále sa meniacim podmienkam.

Zastrešíme služby podľa vašich potrieb:

  • celý náborový cyklus
  • vyhľadávanie a skríning kandidátov
  • špeciálne náborové projekty
  • náboroví pracovníci na požiadanie

Do technologického balíka PowerSuite ™ sme významne investovali, aby sme získali ten najlepší nástroj, ktorí zaistí, že kvalifikovaní pracovníci, ktorých naši klienti potrebujú, zostanú konkurencieschopní, do firiem môžu nastúpiť v kratšom čase a tak zlepšiť produktivitu našich klientov.

Spoločnosť Everest Group každoročne vypracúva jednu z najrešpektovanejších faktických analýz kvalifikovanosti, kompetentnosti a schopností poskytovateľov služieb naprieč viac ako 50 segmentami trhu. PEAK Matrix je komplexným hodnotiacim rámcom založeným na hodnotení poskytovaných služieb firiem podľa siedmich ukazovateľov: prijatie na trhu, portfólio, poskytované hodnoty, vízia a stratégia, rozsah ponúkaných služieb, inovácie a investície a celkový dopad poskytovaných služieb. 

Kategórie: Novinky

Tiež sa ti môže páčiť