Späť na všetky články Doba čítania článku 2 minút

ManpowerGroup Slovensko druhé v rebríčku najúspešnejších personálnych spoločností Slovenska

ManpowerGroup Slovensko je aktuálne druhou najúspešnejšou personálnou spoločnosťou na Slovensku podľa rebríčka 10 Largest HR companies in Slovakia, ktorý prináša The Slovak Spectator.

ManpowerGroup Slovensko je aktuálne druhou najúspešnejšou personálnou spoločnosťou na Slovensku podľa rebríčka 10 Largest HR companies in Slovakia, ktorý prináša The Slovak Spectator. 

 

10 LARGEST HR COMPANIES IN SLOVAKIA

 1. Manuvia
 2. ManpowerGroup Slovensko
 3. INDEX NOSLUŠ
 4. Grafton Slovakia
 5. ADECCO Slovakia
 6. Lugera & Maklér
 7. Trenkwalder
 8. EUROPERSONAL & FABRIKA
 9. Work Service
 10. TRANSFER International

Tento skvelý výsledok sme dosiahli aj vďaka najvyššiemu počtu umiestnení spomedzi všetkých personálnych spoločností pôsobiacich na Slovensku za rok 2019: obsadili sme celkovo 2.972 pracovných pozícií, najmä v sektore automotive. Sme hrdí na stabilné hodnoty, ktoré pri našej práci presadzujeme, pretože zostávajú naším základom, z ktorého vychádzame a vždy sa k nemu späť vraciame.

 • Ľudia – staráme sa o ľudí a vieme, aká dôležitá je práca v ich živote. Sme si vedomí, že za naším úspechom sú ľudia – naši zamestnanci, naši klienti a naši kandidáti.
 • Skúsenosti – delíme sa o naše poznatky a skúsenosti, radíme našim kandidátom a klientom, aby uspeli v súčasnom svete práce. Aktívne podporujeme rozvoj zručností, aby sme zlepšovali naše služby a pomáhali našim klientom uspieť.
 • Inovácie – snažíme sa implementovať do svojej práce inovatívne postupy, chcem byť priekopníkmi v nových formách spolupráce s klientami a kandidátmi, hľadáme stále lepšie spôsoby, ako postupovať efektívne a správne.

Vážime si, že sme sa aj tentoraz ocitli v rebríčku rešpektovaného periodika ​The Slovak Spectator vychádzajúceho v anglickom jazyku, ktorý už 25 rokov informuje o politike, biznise, kultúre, cestovaní a približuje čitateľom dianie na Slovensku.