Hľadáme k nám do tímu - ManpowerGroup - poď pracovať k nám

Hľadáme k nám do tímu

Milí uchádzači o zamestnanie do spoločnosti Manpower, milí kolegovia, prípadne milí zvedavci, vitajte v sekcii „Hľadáme do tímu“.

Predpokladám, že ste sa dostali na túto podstránku preto, lebo zvažujete, že idete zareagovať na niektorú z pozícií, ktoré obsadzujeme interne, a teda máte záujem rozšíriť tím priamo na našej centrále alebo niektorej z pobočiek.
Neskromne musíme skonštatovať, že sa nečudujeme, že sme pre vás atraktívny zamestnávateľ. V porovnaní s inými personálnymi agentúrami máme výhodu v tom, že sme na trhu práce dlho – svetovo od 1948 a na Slovensku od 2003. Globálne zázemie je našou oporou aj v čase ekonomických a pracovných kríz, čiže u nás sa o prácu báť nemusíte. Spolupracujeme s veľkými i malými spoločnosťami, lokálnymi ale aj nadnárodnými korporáciami, čiže aj naša klientska základňa nám pomáha mať vždy dostatok obchodných príležitostí a zabezpečovať dlhodobý rast.
Ale keďže vieme, že spokojný zamestnanec potrebuje viac než len fakty, prezradím vám, kedy je pre vás spoločnosť Manpower tou správnou voľbou:

 

  • Samozrejme, ak chcete pracovať v oblasti ľudských zdrojov
  • Ak máte radi prácu s ľuďmi, so všetkým, čo k tomu patrí – zvládate aj nepríjemné a podráždené reakcie, odmietnutia, tolerujete prešľapy iných a napriek tomu stále veríte, že vaša práca má zmysel a je prínosná
  • Ste vytrvalý a psychicky odolný – naša práca nie je len o pohovoroch a scrolovaní v databáze – obsadenie pozície je pri súčasnom nastavení trhu ozaj náročné
  • Máte vnútornú sebadisciplínu – pracovné prostredie a kolektív našej spoločnosti je veľmi príjemné, no vedenie samozrejme zaujímajú výsledky – preto je na vás, aby ste sa donútili makať. Hlavne počas home office-ov (áno, máme možnosť pracovať z domu*)
Ak si teda myslíte, že k nám patríte, určite vás zaujme, že:
  • By ste mali fakt príjemných kolegov, ktorí vás podržia a pomôžu nielen v čase zaúčania, ale aj v dobe celého vášho pôsobenia u nás
  • V prípade, ak aplikujete na konzultantskú alebo obchodnícku pozíciu, každomesačne sa môžete tešiť na neobmedzené bonusy odvíjajúce sa len od vášho výkonu
  • Poskytujeme príspevky na šport, jazykové vzdelávanie, a iné*
  • Máme vlastný školiaci e-learningový program s možnosťami neobmedzeného využívania
A čo vám určite pomôže rozhodnúť sa:
  • 3x v roku máme nárok na sick day
  • a pravidelne organizujeme teambuildingové aktivity – raňajky, posedenia, mikulášske a vianočné raňajky a úplne najlepšie sú naše Kick offy ( tak ak pošlete CV, na najbližšom sa už môžete baviť s nami 😉).

Ak by ste mali ďalšie otázky, nehanbite sa a kľudne nám píšte na mailovú adresu [email protected], radi vám odpovieme.

* podmienky práce HO upresnené v užšom výberovom konaní
* konkrétne podmienky využívania benefitov upresnené v užšom výberovom konaní