ManpowerGroup® Global

Svetový líder v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť.

Spoločnosť ManpowerGroup je už viac ako 70 rokov svetovou značkou pôsobiacou v oblasti poskytovania inovatívnych služieb a riešení personálnych otázok. V roku 1948 sme otvorili prvú kanceláriu ManpowerGroup, s túžbou pomáhať ľuďom nájsť si prácu a zlepšiť tak ich životné podmienky. S pribúdajúcim záujmom klientov sme sa postupne globálne rozrástli. Dnes máme otvorených už viac ako 3900 pobočiek ManpowerGroup, a to v 80 krajinách a teritóriách. Vytvárame tak najväčšiu svetovú sieť v oblasti ľudských zdrojov.

História Manpower vo svete

1948 Založenie Manpoweru

1952 Expanzia Manpoweru v rámci Ameriky

1956 Manpower sa stáva medzinárodnou spoločnosťou

2014 Jonas Prising zvolený za CEO

2021 Manpower oslavuje 73. výročie svojho vzniku

Ako ManpowerGroup poskytujeme naše služby pod značkami Manpower®, Experis®, Right Management® a ManpowerGroup® Solutions. Vďaka širokému spektru záujmu tak dosahujeme lepšie výsledky, indentifikujeme trendy trhu práce a dokážeme sa prispôsobiť potrebám našich klientov.  V ManpowerGroup vieme, že svet práce sa mení rýchlejšie než kedykoľvek predtým. Našou víziou je napriek tomu zotrvať v pozícií lídra v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení a prispievať tak k úspechom našich klientov v rýchlo sa meniacom svete práce.

K práci pristupujeme s ohľadom na etický kódex našej spoločnosti, vďaka čomu pracujeme ako profesionáli, úplatky či korupcia sú pre nás neznámymi pojmami a k životnému prostrediu či našim klientom pristupujeme s rešpektom. Vo výberových konaniach preferujeme transparentnosť. Ženy preto majú svoje miesto nielen priamo u nás, ale aj vo výberových konaniach pre našich klientov. Vďaka nášmu prístupu a profesionálnemu vystupovaniu získavame ocenenia v širokom spektre oblastí: ako najlepšie miesto pre prácu pre ženy, za aktivity v oblasti inklúzie, rodovej rovnosti a poskytovania rovnocenných príležitostí pre hendikepovaných ľudí. V roku 2021 boli už po dvanásty krát vymenovaní za jednu z najetickejších svetových spoločností, čo potvrdzuje stabilné postavenie našej spoločnosti ako celosvetovo preferovanej značky pre získavanie talentov.