O Manpower

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. ManpowerGroup, spoločnosť s obratom $22 miliárd a s 65-ročnou skúsenosťou v odbore, ponúka komplexné riešenia v oblasti ľudských zdrojov, ktoré pomáhajú klientom uspieť v nastupujúcej ére „talentizmu“. Tieto riešenia pokrývajú všetky potreby zamestnávateľov od vyhľadania a náboru talentov, ich hodnotenia, tréningu a rozvoja, riadenia kariéry, po agentúrne zamestnávanie a outsourcing. ManpowerGroup disponuje najväčšou svetovou sieťou v oblasti ľudských zdrojov s takmer 3 900 pobočkami vo viac než 80 krajinách sveta. Vytvára tak dynamickú kombináciu bezkonkurenčnej globálnej pôsobnosti so znalosťami a skúsenosťami na regionálnych trhoch práce, aby vyhovela potrebám svojich 400 000 zákazníkov ročne, ku ktorým patria ako menšie a stredné podniky všetkých odvetví, tak najväčšie svetové nadnárodné korporácie. ManpowerGroup poskytuje svoje riešenia v rámci svojich spoločností ManpowerGroup™ Solutions, Manpower, Experis a Right Management.    

Manpower Slovensko

Na Slovensku sa Manpower každý mesiac stará o personálnu a mzdovú agendu pre viac ako 2 000 pridelených zamestnancov, ktorých vyhľadal a ktorí pracujú u jej klientov. Vďaka svojej sieti 6 pobočiek Manpower ročne nájde pre 500 klientov 6 000 nových spolupracovníkov.
Zuzana Rumiz
Silvia Kovacsová

Zuzana Rumiz

General Manager SR

Silvia Kovácsová

HR Manager pre SR

Od roku 2001 pôsobila ako manažérka ľudských zdrojov v rôznych výrobných spoločnostiach, od roku 2009 bola riaditeľkou personálno-poradenskej spoločnosti. Od augusta roku 2016 je Operations manažérkou ManpowerGroup na Slovensku, kde aktívne využíva svoje bohaté profesijné skúsenosti v danej oblasti.

V roku 2011 rozbehla svoju HR kariéru v spoločnosti Manpower Slovensko na pozícii HR Asistentky. Nové poznatky neskôr získavala aj v spoločnosti IBM Slovakia na pozícii HR Administratora. Aj kvôli svojmu aktívnemu predchádzaniu problémov v spoločnosti, ako aj dosahovaniu obchodných výsledkov spoločnosti, momentálne pracuje v spoločnosti ManpowerGroup na pozícii HR Manager, na ktorej zastrešuje všetky HR procesy.