Obchodný manažér pre oblasť poľnohospodárstva

Oblast: Obchodné pozície,
Región: Nitriansky kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj, Prešovský kraj,
Vydané: 28. 11. 2018

Pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti vodných technológií, hľadáme Obchodného manažéra a zároveň špecialistu v oblasti závlahových systémov. Dôležité sú skúsenosti v oblasti poľnohospodárstva a znalosť AJ na komunikatívnej úrovni.

POPIS POZÍCIE

Náplňou práce bude:
* akvizícia nových zákazníkov, rozbeh trhu
* technická analýza požiadaviek zákazníkov;
* návrh technického riešenia požiadavky a výber optimálneho riešenia;
* podieľanie sa na realizácii projektov;
* komunikácia so zákazníkmi, technickým tímom a dodávateľmi pri realizácii projektu;
* spracovanie technickej dokumentácie;

PROFIL KANDIDÁTA

* prax v oblasti obchodu aspoň 3 roky (poľnohospodárstva);
* znalosť AJ na komunikatívnej úrovni (školenia v zahraničí)
* analytické a technické myslenie pre analýzu a návrh riešenia;
* rozhodnosť a zvládanie vyjednávania aj riešenia konfliktov;
* zmysel pre samostatnú prácu a schopnosť prevziať zodpovednosť;
* rád prijíma výzvy;
* zvláda vysoké pracovné tempo.

PONÚKAME

* zaujímavá práca v oblasti obchodu
* služobné vozidlo aj na súkromné účely
* perspektívnu prácu s jedinečnými a modernými technológiami;
* spoluprácu so svetovými lídrami vo vývoji a výrobe vodárenských technológií;
* možnosť odborného rozvoja v oblasti vodných technológií;
* etické a motivujúce pracovné podmienky;
* otvorenú komunikáciu a spoluprácu pri riešení úloh a problémov;
* pružnú pracovnú dobu.

PLAT: 1400e + variabilná zložka

KONTAKT

Veronika Andraščíková
veronika.andrascikova@manpower.sk

Odpovedať na túto pozíciu