Elektrikár- údržbár s vyhláškou §22

Oblast: Výroba – Špecialisti, technici, elektrotechnici, mechanici, majstri,
Región: Trnavský kraj,
Mesto: Šamorín
Vydané: 16. 01. 2020

Hľadáme elektrikára do medzinárodnej, stabilnej spoločnosti.

POPIS POZÍCIE

Náplň práce:
* Uskutočňuje opravy elektrického zariadenia
* Zapojenie el. inštalácie strojov a výrobných celkov
* Zabezpečuje preventívnu kontrolu strojov a zariadení podľa návodu výrobcu
* Vykonávanie bežných a stredných opráv na zariadeniach

PROFIL KANDIDÁTA

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

*stredoškolské s maturitou
*nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
*študent vysokej školy
*vysokoškolské I. stupňa
*vysokoškolské II. stupňa
*vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore:

*elektrické, elektrotechnické zameranie

Jazykové znalosti:

*Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe:
*2

POŽADUJEME:
* osvedčenie elektrotechnika §22 -podmienkou
* zodpovedný prístup k práci
* aktívny používateľ EXCEL tabuliek
* angličtina na komunikatívnej úrovni

PONÚKAME

* Ročný bonus
* Stravovanie za 0,50€ alebo stravovacia karta
* Možnosť vianočného bonusu vo výške mesačného platu podľa výsledkov
* Firemné akcie: Family day, Vianočný večierok atď.
* Práca v nadštandardných priestoroch- Stavba roka 2015

Spoločnosť, pre ktorú pracovnú pozíciu obsadzujeme je dcérskou spoločnosťou talianskej firmy zaoberajúcej sa vývojovom technológií a výrobou pružín a malých kovových dielov hlavne pre automobilový, spotrebný a elektrotechnický priemysel.

PLAT: 1000€ – 1400€

KONTAKT

Veronika Pálová
veronika.palova@manpower.sk

Odpovedať na túto pozíciu