Strojník v 3-zmennej prevádzke

Oblast: Výroba – obrábači, nástrojári, zamočníci, zvárači, atď.,
Región: Bratislava,
Vydané: 27. 04. 2020

Hľadáme strojníka, ktorý bude nastavovať a obsluhovať stroj na výrobu papierových vreciek podľa kritérií. Ak ste bez praxe to vôbec nevadí.

POPIS POZÍCIE

* nastavenie stroja podľa farby a rozmeru
* nastavenie farebnej podtlače
* obsluha malého PC a stroja

PROFIL KANDIDÁTA

* vyhovujúci zdravotný stav,
* nočná práca : áno,
* riziková práca: hluk III.

PONÚKAME

* príplatok za poobednú a nočnú zmenu
* príplatok za rizikovú prácu
* výkonové odmeny a bonusy
* príspevok do III. piliera
* príjemný kolektív
* strava vo vlastnej jedálni
* dôkladné zaučenie

Ďakujeme, že Vás zaujala naša pracovná ponuka. S Manpower získavate skúseného partnera, a súčasne bezplatného poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa v pestrom svete pracovných príležitostí.

ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ OD SPOLUPRÁCE S NAMI ?

AK SA ZAUJÍMATE O PRACOVNÉ MIESTO, KTORÉ OBSADZUJEME PRIAMO PRE NIEKTORÉHO Z NAŠICH KLIENTOV: každú pracovnú ponuku má „na starosti“ skúsený konzultant, ktorý Vás bude vás sprevádzať celým procesom výberového konania. Pretože presne pozná požiadavky klienta na dané pracovné miesto, pomôže Vám s prípravou na pracovný pohovor u klienta: poradí Vám, ako vylepšiť svoj profesijný životopis, ako zapracovať na celkovej prezentácii alebo ako vhodne formulovať odpovede na otázky, ktoré Vám môžu na pracovnom pohovore položiť. Bude Vás kontaktovať a informovať o aktuálnom stave alebo prípadných zmenách vo výberovom procese. Pomôže Vám odhaliť, aké sú Vaše možnosti na trhu práce a je Vám k dispozícii v prípade Vášho záujmu o iné, alternatívne pracovné pozície.

PONÚKAME AJ MOŽNOSŤ KRÁTKODOBEJŠÍCH PRACOVNÝCH ÚVÄZKOV FORMOU TZV. PERSONÁLNEHO LÍZINGU. Čo to znamená? Jednoducho povedané: ste zamestnancom Manpower, no prácu vykonávate na pracovisku nášho klienta. My v Manpower vám zabezpečíme všetky potrebné právne náležitosti spojené so vznikom pracovného pomeru. Garantujeme Vám, že každý mesiac príde mzda na Váš účet. V prípade, že sa Vám práca páči, chcete v nej pokračovať a náš klient takúto možnosť pripúšťa, môžete sa stať jeho kmeňovým zamestnancom. Po skončení aktuálneho pracovného pomeru Vás radi budeme kontaktovať s ponukou ďalších možností zamestnať sa vo Vašom odbore.

ManpowerGroup Slovensko – 15 rokov skúseností – práca pre 6,000 ľudí ročne – 5 pobočiek na Slovensku: Bratislava, Nitra, Žilina, Poprad, Košice

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

PLAT: 685 € / brutto

KONTAKT

Róbert Šúr
robert.sur@manpower.sk

Odpovedať na túto pozíciu