Manpower na JobspoTT

Trnava (13. november 2019) – boli sme pomáhať a radiť návštevníkom veľtrhu práce JobspoTT.

Tím recruiteriek s Branch manažérkou Ankou z pobočky ManpowerGroup Nitra.

Tím recruiteriek s Branch manažérkou Ankou z pobočky ManpowerGroup z Nitry.

Ľudia sa našich konzultantov ManpowerGroup Slovensko najviac pýtali a zaujímali sa o tému modelových pracovných pohovorov. 

Konzultanti ManpowerGroup z Bratislavy odpovedajú na otázky ohľadom hľadania si práce a pracovného interview.

Návštevníkov a talenty naprieč segmentmi v rámci nich zaujímalo predovšetkým to ako na psychologické otázky. Teda tie, ktorými konzultant či personalista mieri inam ako na konkrétne pracovné skúsenosti. S recruitermi preberali možnosti ako a či je vôbec možné sa na ne pripraviť.

Prípadne, či existuje “dobrá” alebo vhodná odpoveď a čo nimi personalista či recruiter sleduje.

Modelové pohovory – jedinečná možnosť ako si skúsiť pracovný pohovor.

Pre našich profesionálov je to zas spôsob ako pomôcť návštevníkom a neustále si aktualizovať obraz o trhu práce v Trnavskom kraji.

Veľtrh práce je unikátna príležitosť. Ako návštevník viete vyťažiť maximum získaním rád zadarmo ohľadom práce od profesionálov z ManpowerGroup Slovensko. Ako zástupca spoločnosti sa zas viete poradiť ohľadom získavania nových talentov.

JobspoTT a iné aktivity sú jedinečné v tom, že zbierame nové podnety a naberáme unikátne kontakty. Posilňujeme tak našu znalosť regiónu a vieme byť v ManpowerGroup Slovensko nápomocní aj našim klientom pri získavaní vhodných talentov do ich spoločností.