O Manpower

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť.
ManpowerGroup, spoločnosť s obratom $22 miliárd a s 65-ročnou skúsenosťou v odbore, ponúka komplexné riešenia v oblasti ľudských zdrojov, ktoré pomáhajú klientom uspieť v nastupujúcej ére „talentizmu“. Tieto riešenia pokrývajú všetky potreby zamestnávateľov od vyhľadania a náboru talentov, ich hodnotenia, tréningu a rozvoja, riadenia kariéry, po agentúrne zamestnávanie a outsourcing.

ManpowerGroup disponuje najväčšou svetovou sieťou v oblasti ľudských zdrojov s takmer 3 900 pobočkami vo viac než 80 krajinách sveta. Vytvára tak dynamickú kombináciu bezkonkurenčnej globálnej pôsobnosti so znalosťami a skúsenosťami na regionálnych trhoch práce, aby vyhovela potrebám svojich 400 000 zákazníkov ročne, ku ktorým patria ako menšie a stredné podniky všetkých odvetví, tak najväčšie svetové nadnárodné korporácie. ManpowerGroup poskytuje svoje riešenia v rámci svojich spoločností ManpowerGroup™ Solutions, Manpower, Experis a Right Management.

 

ETICKÝ KÓDEX

 

Manpower Slovensko

Na Slovensku sa Manpower každý mesiac stará o personálnu a mzdovú agendu pre viac ako 2 000 pridelených zamestnancov, ktorých vyhľadal a ktorí pracujú u jej klientov. Vďaka svojej sieti 6 pobočiek Manpower ročne nájde pre 500 klientov 6 000 nových spolupracovníkov.

Jaroslava Rezlerová>
Zuzana Rumiz
Silvia Kovacsová

Jaroslava Rezlerová

Country Manager ManpowerGroup ČR a SR

Zuzana Rumiz

Operations Manager SR

Silvia Kovácsová

HR Manager pre SR

Je generálnou riaditeľkou ManpowerGroup a zároveň členkou predstavenstva profesijnej neziskovej organizácie People Management Forum (PMF). Od roku 2001 sa stala Country Managerom ČR a o 6 rokov neskôr aj pre SR. Stojí na čele Asociácie personálnych agentúr na SR (APAS), kde vytvára podmienky pre úspešný rozvoj stabilného trhu agentúrnych zamestnávaní.
Od roku 2001 pôsobila ako manažérka ľudských zdrojov v rôznych výrobných spoločnostiach, od roku 2009 bola riaditeľkou personálno-poradenskej spoločnosti.
Od augusta roku 2016 je Operations manažérkou ManpowerGroup na Slovensku, kde aktívne využíva svoje bohaté profesijné skúsenosti v danej oblasti.
V roku 2011 rozbehla svoju HR kariéru v spoločnosti Manpower Slovensko na pozícii HR Asistentky. Nové poznatky neskôr získavala aj v spoločnosti IBM Slovakia na pozícii HR Administratora. Aj kvôli svojmu aktívnemu predchádzaniu problémov v spoločnosti, ako aj dosahovaniu obchodných výsledkov spoločnosti, momentálne pracuje v spoločnosti ManpowerGroup na pozícii HR Manager, na ktorej zastrešuje všetky HR procesy.