Top zamestnávatelia

Ľudia sa k nám nevracajú. Nájdeme im prácu, kde chcú zostať.

Hľadáme ľuďom prácu u najlepších zamestnávateľov v SR. V Manpower hovoríte s ľuďmi, ktorí sa o vás zaujímajú. Váš charakter, ambície, očakávania. My sa potom pozrieme na našich 400.000 klientov, z ktorých 90% je na zozname Fortune Global 500, aby sme našli to správne miesto pre vás a vašu kariéru. Pozrite sa na naše najväčšie náborové projekty a odštartuje svoju kariéru u najlepších zamestnávateľov v SR:
jlr

Práca v Jaguar Land Rover

Jaguar Land Rover je najväčší výrobný automobilový podnik vo Veľkej Británii. Reprezentuje dve ikony britských automobilových značiek: Land Rover, popredného svetového výrobcu terénnych vozidiel a Jaguar, jednu zo svetových značiek luxusných športových vozidiel.
IBM

Práca v IBM

IBM (International Business Machines) je zďaleka najväčšou informačno-technologickou spoločnosťou sveta a túto pozíciu si drží posledných 50 rokov. Produkty IBM zahŕňajú hardware ako sú veľké servery, dátové úložiská, mikročipy a tiež aplikačný softvér.
Východoslovenská energetika Holding a.s.

Práca v Východoslovenská energetika Holding a.s.

Východoslovenská energetika Holding a.s. (VSE Holding) riadi svoje dcérske spoločnosti, ktoré sa venujú distribúcii elektriny (Východoslovenská distribučná, a.s.) a dodávke elektriny (Východoslovenská energetika a.s.).
Faurecia

Práca v Faurecia

Skupina Faurecia je jedným z vedúcich dodávateľov automobilových komponentov, dodávajúca komponenty v štyroch kľúčových obchodných skupinách: automobilové sedačky, technológie kontroly emisií, interiéry automobilov a exteriéry automobilov.
Asseco

Práca v Asseco

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Pôsobí na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Nemecku, Rakúsku a vo Švajčiarsku. Súčasťou skupiny Asseco Central Europe sú i ďalšie firmy s IT zameraním.