Práca v Jaguar Land Rover

Jaguar Land Rover

Jaguar Land Rover je najväčší výrobný automobilový podnik vo Veľkej Británii. Reprezentuje dve ikony britských automobilových značiek: Land Rover, popredného svetového výrobcu terénnych vozidiel a Jaguar, jednu zo svetových značiek luxusných športových vozidiel.

Vo vlastníctve Tata Motors Limited sa Jaguar Land Rover transformoval, aby mohol plne uplatniť potenciál svojich značiek a dosahovať ziskové výsledky.

Podnikanie riadi špičkový tím 32.000 ľudí po celom svete. Okrem toho podporujeme viac ako 210.000 pracovných miest vo Veľkej Británii v rámci dodávateľského reťazca, dealerskej siete a celej ekonomiky.

Všetky naše vozidlá sú skonštruované a navrhnuté vo Veľkej Británii a aj keď máme ambiciózne plány na globálny rast, srdce podniku zostáva v Anglicku.

Do našich výrobných, výskumných a vývojových pracovísk sme investovali miliardy libier. V skutočnosti, Jaguar Land Rover je najväčší britský investor v oblasti výskumu a vývoja v odvetví spracovateľského priemyslu – pred spoločnosťami British Aerospace a Rolls-Royce – a vo svetovom rebríčku top 100 vo výdavkoch na výskum a vývoj. Táto investícia, spolu s trvajúcou podporou miestnych komunít a podporou záujmu mladých ľudí k hľadaniu práce v strojárenstve, priviedla Jaguar Land Rover k víťazstvu v ankete Responsible Business of the Year Award – k vyznamenaniu, na ktoré sme hrdí, že sme ho dosiahli.