ManpowerGroup Slovensko

Líder v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru

 

Spoločnosť ManpowerGroup je už viac ako 70 rokov svetovou značkou pôsobiacou v oblasti poskytovania inovatívnych služieb a riešení personálnych otázok.

Na Slovensku pôsobíme od roku 2003, aktuálne sme svojim klientom a kandidátom k dispozícii v 4 mestách: Bratislava, Žilina, Nitra a Poprad. Mesačne sa staráme o personálnu a mzdovú agendu viac 2.000 pridelených zamestnancov. Ročne spolupracujeme na väčších, či menších projektoch s viac ako 600 klientami. Poskytujeme široké spektrum služieb, vždy so zreteľom na individuálne potreby každého nášho klienta.

Ľudia

Poznatky

Inovácie

Popredná globálna spoločnosť ManpowerGroup® (NYSE: MAN)

Spoločnosť ManpowerGroup so sídlom v Milwaukee, USA, je dodávateľom inovatívnych personálnych riešení, ktoré pomáhajú organizáciám transformovať sa v rýchle sa meniacom svete práce získavaním, vyhodnocovaním, vývojom a riadením talentov, čím umožňuje svojim klientom získať konkurenčnú výhodu. Každoročne vyvíjame inovatívne riešenia pre stovky tisíc organizácií, poskytujeme kvalifikované talenty a zároveň nachádzame zmysluplné, udržateľné zamestnanie pre milióny ľudí v širokom spektre priemyselných odvetví a zručností. Skupina spoločností ManpowerGroup, fungujúca pod značkami Manpower, Experis a Talent Solutions, už viac než 70 rokov prináša významné hodnoty pre kandidátov a klientov v 75 krajinách a oblastiach. Znalosť trhu a využívanie inovatívnych prístupov a technológií predurčuje spoločnosť ManpowerGroup na pozíciu lídra na svetovom trhu práce.
img-impulsamos-mundo-empleo

Pozrite si našu ponuku služieb

ZOBRAZIŤ

Líder v oblasti poskytovania inovatívnych
služieb a riešení personálnych otázok

MPG_BE_Logo_SS_STK_MCB_RGB_REG
manpower
experis
talent