Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Asistent/ka vedenia spoločnosti
Publikované: 10 Nov 2021

Asistent/ka vedenia spoločnosti

Bratislava
Asistent Office manager Sekretárka
plný úväzok
skrátený úväzok
1200 eur / mesiac
Výsledná mzda závisí od druhu úväzku a schopností kandidáta/ky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej pobočky v Bratislave hľadáme posilu do admin tímu na trvalý alebo skrátený úväzok. Ak sa nechceš v práci nudiť, nemáš rád/a jednotvárnosť a máš aspoň 2 roky skúseností na pozícii office manager / asistent, čítaj ďalej! Tvojou náplňou práce bude: * zabezpečovanie plynulého chodu administratívnych prác pre vedenie spoločnosti, * administratívna a organizačná podpora kolegov a kolegýň naprieč oddeleniami, * komunikácia (písomná a telefonická) s pobočkami, * príprava prezentácií, podkladov, spracovanie zápisov a ich distribúcia, * prijímanie klientov/iek na recepcii vedenia spoločnosti, * business development - rozvoj a identifikácia obchodných príležitostí, * spravovanie webstránky spoločnosti a aktívne rozvíjanie sociálnych sietí FB, Instagram, LinkedIn, * ostatné administratívne operatívne zadania.

Zamestnanecké výhody a benefity

* možnosť odborného kariérneho rastu, * podpora vzdelávania, systém interných a externých vzdelávacích programov, * family friendly balík - flexibilná pracovná doba, homeoffice, sick day, * firemné akcie, teambuilding, * stravné lístky nad rámec zákona, * medicínska starostlivosť, multisportkarta, * práca v centre Bratislavy.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokrocily
Microsoft Excel - pokrocily
Microsoft Outlook - pokrocily
Internet - pokrocily

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

osobný asistent/ka; office manager; sekretár/ka

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme osobu, ktorá: * má min. 2 roky skúseností na obdobnej pozícii, * disponuje organizačnými schopnosťami, * zvláda stresové situácie, * má príjemné vystupovanie a vie vychádzať s rôznymi typmi ľudí, * ovláda MS Office na pokročilej úrovni, * ovláda anglický alebo nemecký jazyk. Čo môže zvýšiť tvoje šance na úspech? * precíznosť, * samostatnosť, * flexibilita. Ak všetko spĺňaš, neváhaj nám poslať svoje CV!

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Jedna z vedúcich daňových a auditových spoločností v Centrálnej a Východnej Európe.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Kontaktná osoba: Lucia Petríková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.