Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Technik PLC s angličtinou
Publikované: 12 Nov 2021

Technik PLC s angličtinou

okres Hlohovec
Elektrikár Elektrotechnik PLC programátor
plný úväzok
1130 eur / mesiac
JUNIORI: Základný plat od 1130 EUR / mesiac + Variabilná zložka (štandard 15% zo základného platu), t.j. priemerná mesačná mzda spoločne s variabilnou časťou je 1 299 EUR SENIORI: Základný plat od 1400 EUR / mesiac + Variabilná zložka (štandard 15% zo základného platu), t.j. priemerná mesačná mzda spoločne s variabilnou časťou je 1 610 EUR Uvedené platové nastavenie je minimálne platové nastavenie a môže byť vyššie v závislosti od seniority kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme na TPP pozíciu PLC technika z ktorej vyplýva nasledovná pracovná náplň: * testovanie strojov a zariadení * uvádzanie do prevádzky a oživovanie častí strojov a liniek v prevádzke * navrhovanie zlepšení vedúcich k efektívnejšej výrobe * tvorba programových úprav a výkresovej dokumentácie * komunikácia s internými zákazníkom

Zamestnanecké výhody a benefity

Klient ponúka širokú škálu benefitov: * 13. a 14. plat (jeden plat navyše v priebehu aktuálneho roka) * výkonová prémia * príspevok do III. dôchodkového piliera * pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo kúpu automobilu * poukážky na regeneráciu pracovnej sily v hodnote 120 EUR ročne * odmena za odporučenie kandidáta úspešného vo výberovom procese v celkovej hodnote 1000 EUR * príspevok na svadbu vo výške 250 EUR * príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 250 EUR * príspevok na letný tábor pre deti zamestnancov vo výške 70 EUR na dieťa * finančná odmena za odpracované roky od 40 do 500 EUR * životné poistenie (24 hodinové poistné krytie) * každoročné mzdové prehodnotenie * možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít * organizácia rôznych športovo-zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* SŠ/VŠ vzdelanie elektrotechnického smeru * držiteľ platnej vyhlášky č. 508/2009, §22 * znalosť čítania elektrických a pneumatických výkresov je podmienkou * anglický jazyk B2 * minimálne 2 – 3 ročná prax v uvedenej oblasti - výhodou * znalosť elektrických pohonov, frekvenčných meničov, riadenia a regulácie, PLC (Allen-Bradley, Siemens) je výhodou

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov. Pozíciu obsadzujeme na TPP priamo u klienta.

Stručná charakteristika klienta

Náš klient je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Patrícia Remeňová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.