Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Hľadá sa živnostník - databazista
Publikované: 15 Nov 2021

Hľadá sa živnostník - databazista

Práca z domu
Databázový administrátor Databázový analytik
živnosť
30 - 35 eur /
Finálna mzda bude dohodnutá na základe skúseností a jazykových znalostí kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád pracuješ z domu? Nestratíš sa v databázach? Máš certifikácie alebo školenia ohľadne databáz? Hľadáme práve teba. Pre nášho klienta, ktorým je spoločnosť zameraná na obchod s elektrinou a plynom v regióne západného Slovenska i mimo neho a poskytovanie súvisiacich služieb dlhodobo, spoľahlivo, za prijateľné ceny, spôsobom šetrným k životnému prostrediu a v súlade spravidlami platnými v Európskej únii hľadáme Databázového špecialistu. Tvojou náplňou práce bude: • migrácia dát v rámci databáz • inštalácia databáz • patching databáz Práca je na 5 dní za mesiac cca. do 40 hodín v bežnom pracovnom čase. Počíta sa minimálnimi požiadavkami na prácu mimo pracovných hodín a je plne vykonávaná remote. Platové ohodnotenie je 30 až 35 EUR/Hod.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PostgreSQL - pokrocily
MySQL - pokrocily
Administrácia MySQL - pokrocily

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• certifikát alebo školenie PostgreSQL associate certification • certifikát alebo školenie PostgreSQL Administration • certifikát alebo školenie MySQL Database Administration, • certifikát alebo školenie MySQL Administration

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Stručná charakteristika klienta

Klietn patrí k najväčším dodávateľom elektriny a plynu na Slovensku. Už viac ako 95 rokov pôsobíme najmä na západnom Slovensku a naše služby poskytujeme rovnako kvalitne aj mimo tohto regiónu.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Kontaktná osoba: Peter Surovy
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.