Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Špecialista/ka výrobných objednávok s nemeckým jazykom
Publikované: 16 Nov 2021

Špecialista/ka výrobných objednávok s nemeckým jazykom

Zlaté Moravce
Technológ (Automobilový priemysel) Technológ (Strojárstvo) Plánovač výroby Technológ (Výroba) Špecialista podpory zákazníkov
plný úväzok
1400 eur / mesiac
Výsledná výška mzdy bude závisieť od skúseností kandidáta /ky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš prax na pozícii s technickým zameraním? Hovoríš plynule po nemecky? Skvelé! máme pre Teba pracovnú ponuku: Špecialista výrobných objednávok. Tvojou náplňou práce bude: * spracovanie objednávok špecifických výrobných zákaziek a projektov; * kontrola a overenie materiálu a kontrola kapacity pre zákazky so špecifickými požiadavkami; * práca na konštrukčných výkresoch a zoznamoch dielov pre výrobu a montáž, * kontrola a spracovanie kusových objednávok.

Zamestnanecké výhody a benefity

* možnosť rozvoja a samostatného rozhodovania, * jazykové a technické vzdelávanie, * bezplatné stravovanie, * voľno pri významných životných udalostiach, * finančný bonus za darovanie krvi, * DDS - 3%.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Prax na pozícii/v oblasti

technické zameranie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Chceme, aby si bol/a v našej spoločnosti úspešný/á, preto potrebujeme, aby si: * mal/a 3 ročnú prax v technickom odbore alebo 1 rok na obdobnej pozícii;, * ovládal/a nemecký jazyk na úrovni B2 (budeš ho používať každý deň). Ak by si mal/a skúsenosť so systémom SAP, určite to bude Tvojou výhodou.

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť poskytuje riešenia v oblasti prevodových motorov viac ako trištvrte storočia.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Lucia Petríková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.