Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Business Development Manager (marketing)
Publikované: 23 Nov 2021

Business Development Manager (marketing)

Bratislavský kraj , Slovensko
(Práca vyžaduje cestovanie)
Marketingový manažér Account manager (Marketing, reklama, PR) Marketingový špecialista Account manager (Obchod) Obchodný zástupca
živnosť
3000 eur / mesiac
3000€ brutto + kvartálny bonus podľa dosiahnutých výsledkov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Business Development Manager-a/ku, resp. obchodného zástupcu pre marketingovú spoločnosť! Máš skúsenosti z korporátneho marketingu, reklamnej agentúry alebo z marketingového oddelenia? Máš z týchto pozícií vybudovanú sieť kontaktov? Máš obchodníckeho ducha? Ak si odpovedal/a 3x ˝áno˝ - neváhaj a pridaj sa k nám! Tvojou náplňou práce bude: * vyhľadávanie nových obchodných príležitostí; * nadviazanie a nastavenie spolupráce s novými klientmi, pravidelný kontakt, identifikácia ich potrieb a obchodných príležitostí; * plánovanie individuálnych predajných stratégií; * analyzovanie spätnej väzby z trhu za účelom zlepšovania funkčnosti našich produktov a reporting.

Zamestnanecké výhody a benefity

* služobný notebook a mobil, * služobné auto, * kvartálny bonusový systém odmeňovania na základe dosiahnutých výsledkov, * príjemné pracovné prostredie, * kreatívna a inovatívna práca.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca, marketing

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Ak spĺňaš nasledovné predpoklady - si náš človek: * máš pracovné skúsenosti z obchodného prostredia zameraného na marketing; * môžeš sa pochváliť úspechmi v obchodnej manažérskej práci; * ovládaš anglický jazyk min. na úrovni B2; * máš takticko-strategické myslenie a vysokú orientáciu na výsledky; * cieľavedomosť, vytrvalosť, spoľahlivosť a dôveryhodnosť sú tvoje basic charakteristiky; * prirodzená forma reprezentácie a etické správanie sú pre teba samozrejmosťou.

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Marketing a reklama.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Lucia Petríková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.