Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Staň sa asistentom/kou daňového poradcu - vhodné pre absolventov/ky
Publikované: 26 Nov 2021

Staň sa asistentom/kou daňového poradcu - vhodné pre absolventov/ky

Bratislava
Asistent Asistent daňového poradcu Daňový poradca
plný úväzok
1200 eur / mesiac
Výsledná mzda závisí od odborných a jazykových schopností.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si absolventom/kou v oblasti ekonómie? Hovoríš plynule nemecky? Chceš rozbehnúť svoju kariéru, ale nevieš ako na to? Máme pre Teba riešenie! Staň sa asistentom/kou daňového poradcu a získaj profesijnú kvalifikáciu vo svojom odbore. Medzi Tvoje hlavné zodpovednosti bude patriť: * príprava a overovanie daňových priznaní a súvisiacich výkazov; * účasť na daňových previerkach; * práca s databázami a finančné analýzy; * sledovanie legislatívy a príprava stanovísk na daňové otázky klienta; * spolupráca s ostatnými členmi a členkami tímu a spolupráca naprieč oddeleniami.

Zamestnanecké výhody a benefity

U nášho klienta môžeš rátať so skvelými benefitmi! * atraktívna a zaujímavá prácu v dynamickom a mladom tíme; * príležitosť na profesijný aj osobnostný rozvoj, či už prostredníctvom priamych skúseností alebo systémov interných a externých vzdelávacích programov, národných i medzinárodných školení; * prístup k najnovším informáciám vo svete podnikania; * príležitosť budovať si kariéru v našej spoločnosti aj v zahraničí; * podpora pri získavaní profesijnej kvalifikácie; * systém atraktívneho odmeňovania - všetko závisí len na Tebe; * ďalšie zamestnanecké benefity: sick days, home office, flexibilná pracovná doba, stravné lístky nad rámec zákona, medicínska starostlivosť, multisport karta; * práca v centre Bratislavy.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Koho hľadáme? * absolventa/ku VŠ ekonomického zamerania; * osobu s plynulou nemčinou (B2); * osobu so skúsenosťami s MS Excel na pokročilej úrovni; * zanieteného človeka, ktorého práca bude baviť a napĺňať, s vysokou ochotou sa neustále učiť a vzdelávať; Ak predošlé tri body spĺňaš, Tvoje renomé určite vylepší, ak: * si tímový hráč, resp. tímová hráčka, * je zodpovednosť Tvoje druhé meno, * sa nebojíš prísť s vlastnými nápadmi a postrehmi.

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Jedna z vedúcich daňových a auditových spoločností v Centrálnej a Východnej Európe.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Kontaktná osoba: Lucia Petríková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.