Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Špecialista/ka finančného controllingu
Publikované: 30 Nov 2021

Špecialista/ka finančného controllingu

Bratislava
Audítor Controller Finančný analytik (Ekonomika, financie, účtovníctvo)
plný úväzok
2000 eur / mesiac
Výsledná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta/ky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa finančný controlling? Dokážeš myslieť analyticky a využiť pri tom technické znalosti? Hovoríš po nemecky (min. B1)? Máš aspoň 2 roky skúseností na analytickej / controllingovej pozícii? Ak si práve odpovedal/a 4x áno - hľadáme práve teba na pozíciu finančného controllera/ky! V rámci pozície budeš pracovať na týchto úlohách: *zabezpečenie procesu interného finančného controllingu a pravidelných reportov pre vedenie spoločnosti + ich prezentácia, * podieľanie sa na zostavovaní operatívnych a strategických plánov a prognóz rozvoja, * monitorovanie a analýza dosiahnutých výsledkov v porovnaní s rozpočtom, * pravidelná analýza kľúčových ukazovateľov, identifikácia odchýlok, * komunikácia s odbornými úsekmi a materskou spoločnosťou, * príprava a realizácia národných aj medzinárodných projektov.

Zamestnanecké výhody a benefity

Náš klient ponúka mnohé benefity: * stabilná práca, * mobilný telefón (aj na súkromné účely), * home office, * vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu, * príspevok na stravovanie (4€ / deň), * práca v mladom, dynamickom tíme, ...a o ďalších benefitoch sa môžeme porozprávať priamo na pracovnom pohovore :)

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, financie, controlling, audit

Jazykové znalosti

Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

finančný controlling / analytika

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Ak spĺňaš nasledovné kritériá, neváhaj nám poslať svoje CV: * vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (účtovníctvo/ financie/ controlling), * záujem a motivácia pracovať v oblasti controllingu, * MS Excel na pokročilej úrovni, * analytické myslenie v ekonomických súvislostiach, * nemecký jazyk na úrovni B2 ALEBO B1 v kombinácii s anglickým jazykom (B2) * systematickosť v riešení úloh, * zodpovedný, precízny a spoľahlivý prístup k práci.

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Medzinárodná maloobchodná spoločnosť.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Maloobchod

Kontaktná osoba: Lucia Petríková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.