Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Projektový manažér elektromontážnych zákaziek
Publikované: 1 Dec 2021

Projektový manažér elektromontážnych zákaziek

Bratislavský kraj
Cvernovka, Ružinov - Bratislava
Projektový manažér (Manažment)
plný úväzok
živnosť
1600 eur / mesiac
Základná mzda je 1600 až 2000 EUR mesačne brutto pri práci na pracovný pomer. Pokiaľ máte záujem pracovať na živnosť, možnosť je - platové podmienky pri tomto spôsobe budú upresnené na osobnom pohovore priamo vo firme v Bratislave.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Samostatné riadenie a organizovanie prác na projekte * Riešenie elektromontážnych a technických prác * Fakturácia a práca s cenovým rozpočtom zákazky * Koordinácia ostatných prác subdodávateľov na pridelenom projekte * Zodpovednosť za dodržanie termínov, nákladov a iných stanovených ukazovateľov * Odovzdanie hotového diela objednávateľovi

Zamestnanecké výhody a benefity

• Podpora odborného vzdelávania a kariérneho rastu zamestnancov • Rozmanitý motivačný systém ďalšieho odmeňovania • Práca v mladom a dynamickom kolektíve • Motivačné systém ďalšieho odmeňovania • Služobné auto, mobilný telefón a notebook • Práca priamo v internom stave spoločnosti u nášho klienta (nie je to práca cez personálnu agentúru)

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický/elektrotechnický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokrocily
AutoCAD - pokrocily

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Odborná spôsobilosť podľa §22 alebo §23 vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z.z. • Samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť • Analytické a technické myslenie

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-04-30

Informácie pre uchádzača

Dopravu, ani ubytovanie neposkytujeme. Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta priamo do ich interného stavu (nie je to práca cez agentúru). Je to práca aj na pracovný pomer, aj na živnosť. V prípade potreby je možné ma kontaktovať na: M: +421 915 838 352 [email protected]

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť - náš klient už viac ako 20 rokov poskytuje svoje služby v oblasti elektroinštalácií a správy a údržby budov v celej Európe a Afrike. Ich služby zahŕňajú projektovanie, výstavbu, obstarávanie, logistiku a inštaláciu systémov nízkeho a vysokého napätia. Divízia správy a údržby poskytuje pre ich klientov služby spojené s facility managementom a údržbou budov.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.