Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Technická podpora pre oddelenie VTZ
Publikované: 1 Dec 2021

Technická podpora pre oddelenie VTZ

Piešťany
Dopravná, Piešťany, Slovensko
Administratívny pracovník, referent
plný úväzok
živnosť
1000 eur / mesiac
Základná mzda je 1000 EUR mesačne brutto pri práci na pracovný pomer. Pokiaľ máte záujem pracovať na živnosť, možnosť je - platové podmienky pri tomto spôsobe budú upresnené na osobnom pohovore v kancelárii v Piešťanoch.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administratívna činnosť v informačnom systéme Chastia ( skúsenosť výhodou, nie však podmienkou) - Skenovanie, spracovanie revíznych správ - Skenovanie, spracovanie servisných protokolov - Reportovanie - Podpora pri spracovaní CP

Zamestnanecké výhody a benefity

Disponujeme rozmanitým motivačným odmeňovacím systémom, ktorý zohľadňuje aj individuálne nasedenie zamestnancov a prístup k práci. Všetky pracovné pozície sú pre nás rovnako dôležité uvedomujúc si silu kolektívu. Naši zamestnanci majú u nás možnosť kariérneho rastu a odborného vzdelávania. Naša neformálna firemná kultúra vytvára predpoklad pre pestovanie pracovných vzťahov a umožňuje sa nám stretávať na rôznych spoločných akciách a podujatiach aj mimo pracovného času.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokrocily
Microsoft Excel - pokrocily
Microsoft Outlook - pokrocily

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- samostatnosť - zodpovednosť - spoľahlivosť - dôslednosť - organizačné zručnosti

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-04-30

Informácie pre uchádzača

Dopravu, ani ubytovanie neposkytujeme. Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta priamo do ich interného stavu (nie je to práca cez agentúru). Je to práca aj na pracovný pomer, aj na živnosť. V prípade potreby je možné ma kontaktovať na: M: +421 915 838 352 [email protected]

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť - náš klient už viac ako 20 rokov poskytuje svoje služby v oblasti elektroinštalácií a správy a údržby budov v celej Európe a Afrike. Ich služby zahŕňajú projektovanie, výstavbu, obstarávanie, logistiku a inštaláciu systémov nízkeho a vysokého napätia. Divízia správy a údržby poskytuje pre ich klientov služby spojené s facility managementom a údržbou budov.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.