Publikované: 6 Dec 2021

Nákupca

Námestovo
Koordinátor Logistik Nákupca
plný úväzok
1150 eur / mesiac
Finálna zložka mzdy závisí od skúseností a zručností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme kandidáta, ktorý by zastrešil komunikáciu s dodávateľmi a bol by zodpovedný, aby materiály a iné tovary boli v správnom čase na správnom mieste. Aká bude tvoja náplň práce? • spracovanie objednávky a obstaranie materiálu • optimalizácia a efektívne riadenie procesov • zadávanie údajov do systémov • sledovanie termínov doručenia • zabezpečenie dostupnosti materiálov • kontrola zásob • spolupráca s internými oddeleniami a dodávateľmi • a iné zaujímavé úlohy

Zamestnanecké výhody a benefity

Benefity spoločnosti budú bližšie predstavené počas pohovoru s kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Úspešný uchádzač by mal spĺňať nasledovné požiadavky: • min. bakalársky titul • znalosť ERP systému • anglický jazyk na aktívnej úrovni (min. B2) • skúsenosť s komunikáciou so zákazníkmi v logistike, dodávateľmi • prax v automotive a v medzinárodnej spoločnosti výhodou • iné: systematickosť, analytické myslenie, data-oriented

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Klient pôsobí v automotive oblasti.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Dominika Hrklová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.