Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Kvalitár (na stavbe)
Publikované: 9 Dec 2021

Kvalitár (na stavbe)

Bratislava
Bratislava - Nová Cvernovka
Kontrolór kvality (Automobilový priemysel)
plný úväzok
1200 - 1500 eur / mesiac
Mzda bude dohodnutá na osobnom pohovore - horná hranica môže byť aj vyššia - záleží od kvality a skúseností kandidáta. Základná mzda je uvedená pre absolventa bez praxe. Pre mimobratislavského zamestnanca poskytuje spoločnosť - náš klient príspevok na dopravu a príspevok na bývanie.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Dokumentovanie KVALITY prevedených prác na stavbe pomocou výpočtovej techniky ( tablet ) · Práca so softvérom na to určeným · Práca v kancelárii – spracovanie dát, triedenie dát, príprava dát na ďalšie kontroly na stavbe · Komunikácia s kolegami z iných pobočiek mailom/teams – riešenie problémov pri dokumentovaní prác · Po dokončení stavby nutné pochôdzky/ohliadka a zdokumentovanie drobných nedostatkov pomocou rovnakého softvéru – výstupom reportov na dodávateľov/klienta Extra: · Mimo dokumentovania kvality táto práca zahŕňa aj drobnú koordinačnú činnosť na stavbe so subdodávateľmi v jednotlivých profesiách alebo dodávkach.

Zamestnanecké výhody a benefity

* Na stavbe prebehne postupné zaškolenie * Práca priamo v internom stave spoločnosti (nie cez agentúru) * Pracovná doba od 8,30 h do 17,30 h (zahrnutá hodinová prestávka na obed) * Minimálna dĺžka kontraktu: Do ukončenia a odovzdania objektu C – 08/2023 · V prípade pokračovania výstavby pre FINEP predpoklad práce do 12/2025 · Uplatnenie i na nových projektoch spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebný odbor

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Práca si vyžaduje: · Trpezlivosť · Precíznosť · Tvorivý prístup · Príležitosť pre zlepšovanie a zdokonaľovanie používaného softvéru tak, aby čo najviac ušetril čas spojený so zdokumentovaním prác · Práca je vhodná aj pre absolventa stavebného zamerania muža i ženu · Predchádzajúca práca kvalitára na stavbe je výhodou, ako krátka skúsenosť v obore kvalitár (výstavba bytov).

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-04-30

Informácie pre uchádzača

Na uvedenú pracovnú ponuku reagujte svojim aktuálnym profesným životopisom. Dopravu, ani ubytovanie neposkytujeme - spoločnosť poskytuje príspevok zamestnancovi na ubytovanie a dopravu. Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta priamo do ich interného stavu (nie je to práca cez agentúru). Je to práca aj na pracovný pomer. V prípade potreby je možné ma kontaktovať na: M: +421 915 838 352 [email protected]

Stručná charakteristika klienta

Náš klient je japonská spoločnosť so 400 ročnou tradíciou - venujú sa výstavbe rezidenčných bytov v Bratislave (bytová výstavba, rezidenčná výstavba).

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Stavebný priemysel

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.