Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Elektrotechnický stavebný inžinier/stavebný dozor
Publikované: 9 Dec 2021

Elektrotechnický stavebný inžinier/stavebný dozor

Bratislava
Bratislava - Nová Cvernovka
Stavebný dozor Stavebný inžinier
plný úväzok
1200 - 2000 eur / mesiac
Mzda bude dohodnutá na osobnom pohovore - horná hranica môže byť aj hodne vyššia - záleží od kvality a skúseností kandidáta. Základná mzda je uvedená pre absolventa bez praxe. Pre mimobratislavského zamestnanca poskytuje spoločnosť - náš klient príspevok na dopravu a príspevok na bývanie.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odo dňa podpísania pracovnej zmluvy Electrical Site Engineer zodpovedá za svoje práce v rozsahu platnosti obchodného zákona, vyhlášky o bezpečnosti práce, požiarnej ochrany, ďalších súvisiacich právnych predpisov a noriem STN, pracovným poriadkom organizácie a prijatých postupov plynúcich z integrovaného systému manažérstva podľa ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. V rámci zverenej funkcie zaisťuje (plní) predovšetkým :  zodpovedá za dole uvedené činnosti časti elektro u určených projektov  M&E Dept. alebo Electrical Manager riadia prácu Site Inžiniera a určujú, o ktoré projekty sa stará  plánuje, koordinuje a pripravuje všetky dokumenty a výkresy spojené s daným projektom  pripravuje výkazy, výmery a cenové rozpočty k daným projektom  pripravuje technické riešenia pre dané projekty  kontroluje projektovú dokumentáciu  zodpovedá za kontrolu časových plánov  zodpovedá za kontrolu kvality a množstva dodaného materiálu  zakresľuje alebo zaznamenáva všetky zmeny v porovnaní s projektovou dokumentáciou  tlačí, kopíruje a zapisuje výkresy a dokumentáciu  preveruje zákony, právne a technické normy a predpisy, ktoré sa vzťahujú na prípravu projektovej dokumentácie  pripravuje potrebné náčrty a výkresy pre výstavbu  zúčastňuje sa koordinačných porád  koordinuje jednotlivých dodávateľov  kontroluje kvalitu a bezpečnosť práce jednotlivých dodávateľov  vykonáva inšpekciu staveniska a vedie potrebné záznamy  zodpovedá za poistenie prideleného vozidla a pravidelné STK, EK a riadne vedenie knihy jázd  zúčastňuje sa na školeniach podľa plánu školení a na prehliadkach podľa právnych noriem.

Zamestnanecké výhody a benefity

* Na stavbe prebehne postupné zaškolenie * Práca priamo v internom stave spoločnosti (nie cez agentúru) * Pracovná doba od 8,30 h do 17,30 h (zahrnutá hodinová prestávka na obed) * Minimálna dĺžka kontraktu: Do ukončenia a odovzdania objektu C – 08/2023 · V prípade pokračovania výstavby pre FINEP predpoklad práce do 12/2025 · Uplatnenie i na nových projektoch spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické alebo stavebné zameranie

Počet rokov praxe

2

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- požadujeme predchádzajúce skúsenosti s obdobnou prácou - stavebný dozor alebo elektrotechnický stavebný inžinier - predošlé skúsenosti s bytovou výstavbou

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-04-30

Informácie pre uchádzača

Na uvedenú pracovnú ponuku reagujte svojim aktuálnym profesným životopisom. Dopravu, ani ubytovanie neposkytujeme - spoločnosť poskytuje príspevok zamestnancovi na ubytovanie a dopravu. Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta priamo do ich interného stavu (nie je to práca cez agentúru). Je to práca aj na pracovný pomer. V prípade potreby je možné ma kontaktovať na: M: +421 915 838 352 [email protected]

Stručná charakteristika klienta

Náš klient je japonská spoločnosť so 400 ročnou tradíciou - venujú sa výstavbe rezidenčných bytov v Bratislave (bytová výstavba, rezidenčná výstavba).

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Stavebný priemysel

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.