Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Nákupca s angličtinou
Publikované: 9 Dec 2021

Nákupca s angličtinou

Nitriansky kraj
Vedúci nákupu Nákupca Obchodný referent
plný úväzok
1000 - 1500 eur / mesiac
+ pohyblivá zložka mzdy 100€ + všetky zákonné príplatky. Nástupná mzda bude dohodnutá osobne na pohovore v závislosti od skúseností a schopností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta z oblasti strojárskej výroby hľadáme človeka so skúsenosťami alebo aspoň povedomím z oblasti nakupovania strategických surovín/ materiálu. Bežná pracovná náplň zahŕňa: zabezpečenie dodávok strategických surovín a služieb * riadenie, koordinácia a zefektívnenie procesov nákupného oddelenia * realizácia výberových konaní nových dodávateľov * riadenie vzťahov s dodávateľmi a vyjednávanie výhodných podmienok * tvorba nákupnej stratégie, identifikácia potrieb * správa databázy dodávateľov a realizovaných nákupov * analýza trhu * spolupráca s ekonomickým oddelením pri spracovaní dokladov * spolupráca pri vývoji nových projektov

Zamestnanecké výhody a benefity

Klient tiež ponúka rôzne benefity: pravidelné mesačné odmeny (tzv. dochádzkový bonus vo výške 100,- eur) * flexibilný pracovný čas * možnosť práce z domu (homeoffice) * jazykové vzdelávanie - kurz anglického i nemeckého jazyka hradený firmou, ktorý za normálnych okolností prebieha vo firme počas pracovnej doby * služobný notebook a mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Ovládanie všetkých vybraných jazykov

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokrocily

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Pri práci je nevyhnutná angličtina, nakoľko väčšina komunikácie prebieha s dodávateľmi mimo SR. Od uchádzača očakávame: * komunikatívnosť * asertivitu * analytické myslenie * dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť * schopnosť plánovať a zvládať časový manažment Výhodou sú pracovné skúsenosti v priemysle, technické myslenie či skúsenosti s ERP systémom.

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov. Pozíciu obsadzujeme na TPP priamo u klienta.

Stručná charakteristika klienta

Exportne zameraná spoločnosť v oblasti strojárskej výroby.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Patrícia Remeňová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.