Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Customer Support Specialist s maďarským ALEBO chorvátskym jazykom
Publikované: 10 Dec 2021

Customer Support Specialist s maďarským ALEBO chorvátskym jazykom

Lozorno
Špecialista podpory zákazníkov
plný úväzok
1200 eur / mesiac
+ 13. plat a každoročné platové prehodnotenie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu / kolegyňu do nášho admin tímu! * Ovládaš plynule MAĎARSKÝ ALEBO CHORVÁTSKY jazyk slovom aj písmom? * Láka ťa automobilový priemysel? * Chceš pracovať v príjemnom prostredí so skvelými ľuďmi a zároveň túžiš po stabilnej práci? Ak si odpovedal/a 3x ˝ÁNO˝ - čítaj ďalej, máme pre Teba pracovnú ponuku: Customer Support Specialist. Daná pozícia zahŕňa nasledovné: * aktívna komunikácia s klientom (v cudzom jazyku) prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky, * poskytovanie informácií o dostupnosti tovaru, * asistencia klientom pri objednávaní tovaru a vyhľadávanie tovaru v systémoch, * podpora predaja a komunikácia marketingových akcií s klientom.

Zamestnanecké výhody a benefity

U nás dostaneš plnú podporu - sme pripravení zodpovedať všetky Tvoje otázky a naučiť Ťa všetko, čo bude potrebné. K tomu Ti vieme ešte poskytnúť: * príjemné pracovné v prostredie v tíme mladých ľudí, * pracovná doba od 8:00 do 16:30, * stravné lístky v hodnote 4€ (100% hradí zamestnávateľ), * 13. plat, * jazykové kurzy, * 2 dni administratívne voľno, * štvrťročné preplácanie sociálneho fondu (šport, kultúra..), * príspevok zamestnávateľa do DDS (III. pilier), * plne hradené skupinové životné a úrazové poistenie, * jazykové kurzy a školenia, * odmeny pri významných životných udalostiach, * firemné akcie (teambuildingy, večierky, family day...), * množstvo ďalších výhod (darčekové poukážky, ovocné dni, vitamínové balíčky, káva, zamestnanecký prenájom vozidla...).

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Chorvátsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - zaklady

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Do nášho tímu sa perfektne hodíš ak: * hovoríš plynule (slovom aj písmom) po maďarsky alebo chorvátsky, * dokážeš sa dohovoriť aj po anglicky (B1), * máš príjemné vystupovanie a pro-klientský prístup, * máš skúsenosť s prácou v MS Excel. Nie je pre nás nevyhnuté, ale určite sa potešíme ak: * vieš pracovať samostatne a systematicky, * si zodpovedný/á, * máš zmysel pre detail a dôslednosť, * si lojálny/a.

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Náš klient sa zaoberá logistikou a skladovaním náhradných dielov pre automotive.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Doprava, logistika

Kontaktná osoba: Lucia Petríková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.