Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Senior účtovník / účtovníčka
Publikované: 16 Dec 2021

Senior účtovník / účtovníčka

Nové Mesto nad Váhom
Hlavný účtovník Účtovník
plný úväzok
1100 eur / mesiac
Výsledná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta/ky + finančné benefity spoločnosti.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného účtovníka / účtovníčku - ak máš aspoň 5 rokov skúseností na obdobnej pozícii vo výrobe, ovládaš anglický jazyk a chceš sa stať súčasťou úspešnej americkej spoločnosti - čítaj ďalej! Medzi Tvoje hlavné zodpovednosti bude patriť: * kontrola finančných výkazov, účtovných kníh a účtov, * spracovanie výkazov a uzávierok, * príprava reportov pre vedenie spoločnosti / klientov, * riešenie náročnejších účtovných operácií komplexnejšieho charakteru, * zaisťovanie dodržiavania politík a postupov, s cieľom zabezpečiť efektívnejšie postupy pri kreditných a pohľadávkových operáciách, * posúdiť finančnú situáciu zákazníka s cieľom určiť kreditné riziko a/alebo vyriešiť nároky zákazníkov, * udržiavať silné vzťahy so zákazníkmi, * analyzovať správy o nákladoch a vydávať odporúčania na zníženie nákladov a zvýšenie zisku, * podieľanie sa na vývoji cenníka produktov, * spolupráca s internými obchodnými skupinami, zákazníkmi, internými a externými partnermi a ďalšími oddeleniami.

Zamestnanecké výhody a benefity

* práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti * možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu * moderné pracovné prostredie * pravidelné prehodnocovanie mzdy * flexibilný pracovný čas * 37,5 hodinový týždenný úväzok * nadštandardný sociálny program: * vianočný bonus, * dochádzkový bonus * príspevok na dopravu, * stravovanie za 0,88€, * nápoje na pracovisku, * spoločenské akcie, * pracovné voľno nad rámec zákonníka práce, * príspevok na detskú rekreáciu, * odmena k významným životným udalostiam, * nákupná, wellness poukážka a ďalšie...

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokrocily

Počet rokov praxe

5

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník / účtovníčka

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Ak spĺňaš naše MUST-HAVE požiadavky, si pre nás ideálny kandidát/ka. * min. 5 rokov skúseností na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti, * aktívne ovládanie anglického jazyka (min. B2), * analytické myslenie * komunikácia a orientácia na zákazníka, * proaktivita a tímová práca. Nie je pre nás nevyhnutné, ale určite nás poteší ak: * ovládaš programy Oracle alebo US GAAP.

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Náš klient je strojárska spoločnosť patriaca do americkej skupiny.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Lucia Petríková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.