Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Obchodný zástupca s angličtinou (ideálne z prostredia stavebníctva)
Publikované: 17 Dec 2021

Obchodný zástupca s angličtinou (ideálne z prostredia stavebníctva)

Bratislavský kraj
Obchodný zástupca
plný úväzok
1200 - 1800 eur / mesiac
Nástupná mzda bude dohodnutá osobne na pohovore v závislosti od skúseností a schopností kandidáta. Mzdu tvorí aj variabilná zložka 50% zo základnej mzdy + podiel na zisku firmy do výšky 30% zo základnej mzdy (vyplácaná pravidelne mesačne + dorovnanie na konci roka).

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme posilu na obchodné oddelenie. Ideálne s prehľadom v oblasti stavebníctva. Pracovná náplň zahŕňa: * Každodenný kontakt s klientmi a tvorba ponuky na mieru ich potrebám * Dohodnutie podmienok spolupráce so súčasnými či novými obchodnými partnermi * Starostlivosť o súčasných obchodných partnerov a získavanie nových * Sledovanie a riešenie pohľadávok * Tvorba a predloženie ponúk do verejných súťaží

Zamestnanecké výhody a benefity

* Služobné auto aj na súkromné účely, telefón a notebook * Podpora v ďalšom profesijnom a osobnom raste - osobný koučing pre obchodných zástupcov plne hradený firmou * Pre všetkých našich zamestnancov realizujeme pravidelné školenia v oblastiach PC skills, kvality, jazykové kurzy a ďalšie. * Príspevky na dôchodkové a životné poistenie * Výučba AJ na pracovisku * Flexibilná pracovná doba * Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na podobnej pozícií v podobnej pôsobnosti.

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* Samostatne pracujúci kolega alebo kolegyňa s predošlou skúsenosťou obchodného zástupcu * Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni * Príjemné vystupovanie, ktoré vie nadchnúť klientov a partnerov pre klientove produkty * Aktívny vodič sk. B * Výhodou sú obchodné skúsenosti v oblasti stavebníctva

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov. Pozíciu obsadzujeme na TPP priamo u klienta.

Stručná charakteristika klienta

Oblasť stavebníctva.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Stavebný priemysel

Kontaktná osoba: Patrícia Remeňová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.