Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Samostatná účtovníčka / samostatný účtovník
Publikované: 10 Jan 2022

Samostatná účtovníčka / samostatný účtovník

Bratislava
Hlavný účtovník Účtovník
plný úväzok
skrátený úväzok
1400 eur / mesiac
Výsledná výška mzdy závisí od schopností a skúseností kandidáta/ky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš klient hľadá do svojho tímu skúsenú osobu, ktorá má min. 3 ročnú prax ako samostatný účtovník/ samostatná účtovníčka. Si to Ty? Ak áno, čítaj ďalej, čo ťa v novej práci bude čakať. Budeš pracovať pre klientov, pre ktorých budeš spracovávať externé účtovníctvo, pričom budeš mať na starosti: * účtovanie a evidenciu dodávateľských a odberateľských faktúr, * účtovanie pokladničných blokov, * účtovanie bankových výpisov, kreditných kariet, * účtovanie interných dokladov (preúčtovanie skladov, kontrola stavu skladov), * komplexné spracovanie podvojného účtovníctva pre klientov, pre viacero spoločností, * spracovanie mesačných výkazov k DPH, * spracovanie uzávierkových prác, vypracovanie výkazov UZ a DPPO, * účtovanie v rôznych softwaroch.

Zamestnanecké výhody a benefity

Spoločnosť ponúka i širokú paletu benefitov: * nadštandardné pracovné a sociálne prostredie * flexibilný pracovný čas * firemné akcie * po zaškolení možnosť homeoffice (zabezpečený pracovný notebook) * multisport karta * školenia a semináre * výpomoc a konzultácie daňových poradcov * predplatené daňové a účtovné portály

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokrocily
POHODA (účtovníctvo) - pokrocily
OMEGA - pokrocily
ALFA - pokrocily
V-Soft - pokrocily
QI informačný systém - pokrocily
Jednoduché účtovníctvo - pokrocily

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

samostatný účtovník/čka

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Ak spĺňaš nasledovné body, neváhaj a pošli nám svoje CV: * SŠ / VŠ vzdelanie ekonomického zamerania, * min. 3 roky skúseností s vedením účtovníctva, * multitasking, flexibilita, samostatnosť, * spoľahlivosť, precíznosť, odolnosť voči stresu, * aktívny a samostatný prístup k riešeniu zverených úloh.

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Náš klient sa orientuje na outsourcing účtovníctva, miezd, daňové poradenstvo a audit.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Účtovnícke a auditorské činnosti

Kontaktná osoba: Lucia Petríková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.