Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Obchodný zástupca s nemčinou orientovaný na stavebný trh
Publikované: 10 Feb 2022

Obchodný zástupca s nemčinou orientovaný na stavebný trh

Žilinský kraj , Trenčiansky kraj
(Práca vyžaduje cestovanie)
Obchodný manažér Account manager (Obchod) Key account manager Obchodný zástupca
plný úväzok
živnosť
1500 - 3000 eur / mesiac
Možnosť nastavenia nástupnej mzdy v závislosti od relevantných skúseností daného kandidáta. Mzda zahŕňa fixnú a variabilnú zložku.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti stavebníctva obsadzujeme pozíciu obchodného zástupcu s nemčinou (práca zahŕňa cestovanie aj mimo SR). Preto ak nemčinu ovládate, máte skúsenosti s podobnou pozíciou v oblasti stavebníctva a baví Vás cestovanie, máme pre Vás dynamickú pozíciu s nasledovnou pracovnou náplňou: * aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu * starostlivosť o súčasných klientov - aktívna komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov * vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov * rozvoj a realizácia veľkých obchodných príležitostí * práca zahŕňa cestovanie v rámci Slovenska ale aj po Európe

Zamestnanecké výhody a benefity

* atraktívne finančné ohodnotenie, bonusové odmeny * služobný automobil, mobilný telefón, notebook sú samozrejmosťou * možnosť cestovania po Európe * možnosť nadobudnutia cenných skúseností v oblasti pozemného staviteľstva

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na podobnej pozícií v podobnej pôsobnosti.

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* nemecký jazyk na pokročilej úrovni je podmienkou * skúsenosti v oblasti stavebníctva * orientácia na stavebnom trhu * veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti * samostatnosť a zodpovednosť * ochota cestovať

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

Informácie o výberovom konaní K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov. Pozíciu obsadzujeme na TPP priamo u klienta.

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť disponujúca modernými technológiami, odborným personálom, rokmi overenými procesmi. Aj preto sa úspešne etablovali na nemeckom, holandskom či švajčiarskom trhu, ktoré predstavujú 80 % ich odbytu.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Stavebný priemysel

Kontaktná osoba: Lukáš Ďuriš
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.