Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Senior Inžinier kvality
Publikované: 14 Feb 2022

Senior Inžinier kvality

Nové Mesto nad Váhom
Kontrolór kvality (Automobilový priemysel) Manažér kvality Inžinier kvality
plný úväzok
1600 eur / mesiac
Základná mzda sa pohybuje od 1600 € v závislosti od skúseností kandidáta. K základnej mzde prináleží aj variabilná zložka mzdy 10%.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu nášho klienta hľadáme inžiniera kvality so skúsenosťami. Vašou úlohou bude: • zodpovednosť za dodržiavanie kvalitatívnych zásad, • tvorba kvalitatívnych dokumentov - 8D, Control Plan, PPAP, • riešenie vzniknutých nezhôd súvisiacich s kvalitou a analýza príčin ich vzniku, • evidencia a riešenie zákazníckych reklamácii, • školenie výrobných pracovníkov.

Zamestnanecké výhody a benefity

• 13. a 14. plat • jazykové kurzy a školenia • flexibilný pracovný čas • možnosť stravovania sa priamo v priestoroch spoločnosti • firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• nutná prax v oblasti kvality v automobilovom priemysle • aktívna znalosť AJ

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-06-30

Stručná charakteristika klienta

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Zuzana Matejovičová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.