Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Senior Java Developer
Publikované: 15 Feb 2022

Senior Java Developer

Práca z domu
Java programátor Programátor Softvérový inžinier
plný úväzok
živnosť
4500 eur / mesiac
Ponúkaný základný plat závisí od úrovne seniority a predchádzajúcich skúseností kandidáta. Výška finálnej mzdy závisí od zručností a predchádzajúcej praxe kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si pripravený stať sa súčasťou hviezdneho tímu pre najlepšiu online platformu lotérií? Si Java friendly so skúsenosťami s OPP, SQL a dátovými štruktúrami? Pripoj sa k svojmu novému tímu teraz! Hľadáme parťáka s: - poruzumením softvérovej architektúry, - znalosťou cloudových štruktúr (Kubernetes, Docker) - skúsenosťami s vývojom micro služieb - experta s nástrojmi IntelliJ, Git, Maven, - agilného guru a nepretržitej delivery, - Znalosti Clean Code Practices, SOLID, KISS, Dry sú výhodou - Hlboké praktické skúsenosti s OOP, návrhovými vzormi, Java EE 8 (CDI, JSF, EJB, JAX-RS), databázami (NoSQL) a dátovými štruktúrami (4-5 rokov).

Zamestnanecké výhody a benefity

• 13t. plat po prvom odpracovanom roku, na základe výkonu • ročný príspevok 200 € na zdravotnú starostlivosť • Práca na diaľku • EAP (program pomoci zamestnancom) • bonus za odporúčanie nového zamestnanca • flexibilný pracovný čas (v súlade s dohodnutými základnými hodinami) • teambuildingový príspevok - 25 € na osobu štvrťročne • príspevok na vzdelávanie 800 € • poukaz pri narodení dieťaťa 50 € • účasť na firemných spoločenských akciách, večierkoch

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie, komunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - expert
SQL - expert
Agile software development - expert
Rest API - expert

Počet rokov praxe

4

Prax na pozícii/v oblasti

4

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- JAVA DNA, odolnosť voči stresu, parťák na pivo, - komunikatívna, hráčska angličtina, - kreatívec a nadhľadom.

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

2

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

IT spoločnosť, ktorá vyvíja a spravuje softvérové platformy a poskytuje profesionálne služby. Klient pôsobí v segmente Informačné technológie, programovanie, webportály.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Informačné technológie

Kontaktná osoba: Andrea Fabianová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.