Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Špecialista logistiky s angličtinou
Publikované: 4 Mar 2022

Špecialista logistiky s angličtinou

Bratislava
Dispečer Disponent Logistik Databázový analytik
plný úväzok
1600 - 2000 eur / mesiac
Možnosť nastavenia nástupnej mzdy v závislosti od relevantných skúseností daného kandidáta. Ku mzde prislúcha 12% ročný bonus vyplácaný 2 krát ročne.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme na rozšírenie tímu v Bratislave nadšenca do logistických procesov. Ak máte skúsenosti so zabezpečovaním logistiky, service delivery, komunikáciu s distribučnými centrami, potom máme pre Vás voľnú pozíciu s nasledovnou pracovnou náplňou: * Koordinácia výmeny/opravy dielu a spätného plánovania spätného chodu do distribučného centra * Monitorovanie a riadenie výkonnosti distribučných centier * Riešenie meškaní medzinárodnej logistiky a colného odbavenia * Komunikácia priamo s dodávateľmi na vyriešenie akéhokoľvek oneskorenia objednávky spolu s akýmikoľvek problémami s IT. * Hlásenie výkonnostných trendov a činností pre neustále zlepšovanie * Riadenie presnosti zásob a spolupráca s dodávateľom pri riešení nezrovnalostí. * Vykazovanie prevádzkových nákladov logistiky a skladu

Zamestnanecké výhody a benefity

* životné poistenie * sick days * 3 dni dovolenky nad rámec zákona * home-office * flexibilný pracovný čas * nadštadardné služby v rámci zdravotnej starostlivosti * work - life balance * osobný a profesionálny rozvoj a iné

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na podobnej pozícií.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* 3-5 ročné pracovné skúsenosti na pozíciách súvisiacich s dodávateľským reťazcom. * Preukázateľné skúsenosti v oblasti vendor managementu / forwardovej logistiky v IT sektore sú výhodou * Skúsenosti v oblasti EOR/IOR * znalosť logistických operácií (domácich a medzinárodných) * Schopnosť vzájomne funkčne pracovať v medzinárodnom prostredí * Znalosť systému SAP * Plynulá angličtina (slovom aj písmom)

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-06-30

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov. Pozíciu obsadzujeme na TPP priamo u klienta.

Stručná charakteristika klienta

Medzinárodná spoločnosť s konštantným vývojom ponúkajúca priestor pre budovanie vlastnej kariéry a sebarealizáciu.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Informačné technológie

Kontaktná osoba: Zuzana Matejovičová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.