Úvodná stránka / Hľadám si prácu / System Administrator Senior - Linux
Publikované: 8 Mar 2022

System Administrator Senior - Linux

Bratislava
Správca informačného systému Systémový administrátor
plný úväzok
3000 eur / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho priateľského a vysoko odborného tímu hľadáme kolegu/yňu na pozíciu System Admin Senior, ktorý/á sa bude venovať: Administrácii informačných systémov. Analyzuje požiadavky klientov, navrhuje technické riešenia. Má technickú zodpovednosť za všetky aspekty systémov a dizajnu. Poskytuje poradenstvo pri výbere a používaní vhodných systémov a nástrojov a ich efektívnej aplikácii. Inštaluje a spravuje servery. Inštaluje, preinštaluje a aktualizuje licencovaný softvér; vedie evidenciu zakúpených licencií. Vykonáva pravidelné systémové a softvérové ​​audity. Analyzuje systémové protokoly, identifikuje akékoľvek nezrovnalosti. Optimalizuje prevádzku a výkon systému. Spravuje prístupové práva do počítačovej siete s dôrazom na zabezpečenie ochrany citlivých údajov pred neoprávnenými osobami. Zodpovedá za kontrolovaný prístup na internet. Vykonáva pravidelné zálohy elektronických dát. Poskytuje metodickú podporu zamestnancom pri používaní softvéru a hardvéru. Rieši technické problémy. Plánuje, organizuje, riadi a kontroluje zdroje tak, aby boli dosahované pozitívne hospodárske výsledky. Ďalej zodpovedá za tvorbu dokumentácie, komunikáciu so zákazníkom, spoluprácu so zástupcami výrobcu, podporuje a pripravuje obchodné prezentácie pre zákazníkov. Úzko spolupracuje s členmi tímu a externými dodávateľmi, podieľa sa na držaniu pohotovosti – on call (cca 1 týždeň za 6 týždňov)

Zamestnanecké výhody a benefity

Potrebuješ dobiť batérie - poskytneme ti 5 dní dovolenky nad rámec zákona. Rád sa vyspíš do ružova - pracujeme aj z domu a flexibilne. Prispievame na kúpu eko dopravných prostriedkov a na cestu do práce. Podporíme ťa, keď ochorieš - doplácame PN v trvaní až do jedného roka. U nás nezostaneš hladný, ani smädný - čaká ťa čerstvé ovocie a dobrá kávička. Myslíme aj na tvoju budúcnosť, prispievame na penzijné poistenie. Navyše poskytujeme : 1 deň dovolenky navyše, ak máte prváčika/čku (ZŠ/MŠ) Príspevok pri narodení dieťaťa, odchode do dôchodku, pracovnom jubileu E-learnig kurzy Certifikované kurzy Jazykové školenia Benefit Plus Program Teambuildingy Príspevok na stravovanie nad rámec zákona Odmenu za odporučenie známeho na voľnú pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

VMware - expert
Linux - expert
Microsoft Hyper-V - expert

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca IT služby s ročnými tržbami vo výške 12 miliárd EUR a s 100 000 zamestnancami v 73 krajinách sveta.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Informačné technológie

Kontaktná osoba: Kristína Pončáková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.