Úvodná stránka / Hľadám si prácu / System Administrator Senior - MS Exchange
Publikované: 8 Mar 2022

System Administrator Senior - MS Exchange

Bratislava
Správca informačného systému Systémový administrátor
plný úväzok
2500 eur / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho priateľského a vysoko odborného tímu hľadáme kolegu/yňu na pozíciu System Admin Senior, ktorý/á sa bude venovať: Administrácii informačných systémov. Analyzuje požiadavky klientov, navrhuje technické riešenia. Má technickú zodpovednosť za všetky aspekty systémov a dizajnu. Poskytuje poradenstvo pri výbere a používaní vhodných systémov a nástrojov a ich efektívnej aplikácii. Inštaluje a spravuje servery. Inštaluje, preinštaluje a aktualizuje licencovaný softvér; vedie evidenciu zakúpených licencií. Vykonáva pravidelné systémové a softvérové ​​audity. Analyzuje systémové protokoly, identifikuje akékoľvek nezrovnalosti. Optimalizuje prevádzku a výkon systému. Spravuje prístupové práva do počítačovej siete s dôrazom na zabezpečenie ochrany citlivých údajov pred neoprávnenými osobami. Zodpovedá za kontrolovaný prístup na internet. Vykonáva pravidelné zálohy elektronických dát. Poskytuje metodickú podporu zamestnancom pri používaní softvéru a hardvéru. Rieši technické problémy. Plánuje, organizuje, riadi a kontroluje zdroje tak, aby boli dosahované pozitívne hospodárske výsledky. Ďalej zodpovedá za tvorbu dokumentácie, komunikáciu so zákazníkom, spoluprácu so zástupcami výrobcu, podporuje a pripravuje obchodné prezentácie pre zákazníkov. Úzko spolupracuje s členmi tímu a externými dodávateľmi, podieľa sa na držaniu pohotovosti – on call (cca 1 týždeň za 6 týždňov)

Potrebuješ dobiť batérie - poskytneme ti 5 dní dovolenky nad rámec zákona. Rád sa vyspíš do ružova - pracujeme aj z domu a flexibilne. Prispievame na kúpu eko dopravných prostriedkov a na cestu do práce. Podporíme ťa, keď ochorieš - doplácame PN v trvaní až do jedného roka.U nás nezostaneš hladný, ani smädný - čaká ťa čerstvé ovocie a dobrá kávička. Myslíme aj na tvoju budúcnosť, prispievame na penzijné poistenie. Navyše poskytujeme : 1 deň dovolenky navyše, ak máte prváčika/čku (ZŠ/MŠ) Príspevok pri narodení dieťaťa, odchode do dôchodku, pracovnom jubileu E-learning kurzy Certifikované kurzy Jazykové školenia Benefit Plus Program Teambuildingy Príspevok na stravovanie nad rámec zákona Odmenu za odporučenie známeho na voľnú pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Exchange - expert
VMware - expert
Microsoft Azure - expert

Počet rokov praxe

5

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca IT služby s ročnými tržbami vo výške 12 miliárd EUR a s 100 000 zamestnancami v 73 krajinách sveta.

Kontaktná osoba: Kristína Pončáková