Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Nástrojár (hliník, oceľ)
Publikované: 8 Mar 2022

Nástrojár (hliník, oceľ)

Nitriansky kraj
Lužianky, Slovensko
Nástrojár
plný úväzok
1500 - 2000 eur / mesiac
Základná mzda je 1500 EUR brutto + mesačný variabilný bonus až do výšky 13% + príspevok na cestovné (práca do/z práce) + 13.ty plat + príspevok na 3.dôchodkový pilier + 5,20 Eur stravné lístky/deň + príplatok za prácu v noci riziko: 1,67 Eur/ hod. t.j. cca 62 Eur mesačne + príplatok za sťažený výkon práce: 0,67 Eur/ hod t.j. cca 105 Eur mesačne. Konečná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností kandidáta a môže sa vyšplhať až na 2 000 EUR/mesačne brutto.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dokumentácie nástrojárne - práca na PC (SAP, Excel, Word, email) - montáž a demontáž nástrojov - leštenie nástrojov - preventívna údržba nástrojov - obsluha strojov - čistenie nástrojov - korekcia linky - nastavenie lisu - správny výber materiálu - čítanie výkresov nástrojov - práca na 3 zmeny Hľadám nástrojára so skúsenosťami so zváraním, manuálne zručného, ktorý pracoval s nejakým náradím, alebo brúskami, prípadne obrábača kovov, zámočníka. Hľadám nástrojára, ktorý má skúsenosti s prácou s oceľou a hliníkom (nie plasty). Pozícia nie je vhodná pre absolventa. Vhodný kandidát by mal mať skúsenosti s tušírovaním, zváraním a rozmerovými úpravy nástrojov.

Zamestnanecké výhody a benefity

* práca s najmodernejšími technológiami v oblasti automotive * 13. plat * stravná jednotka v sume 5,20 €/deň * príspevok na dopravu 6 centov na km * nástup priamo do interného stavu spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Počet rokov praxe

1

Prax na pozícii/v oblasti

Nástrojár

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- predchádzajúca skúsenosť a prax s hliníkom, oceľou (nástrojár) NUTNÁ - tímový hráč - disciplinovaný - aktívny - ochotný učiť sa - hľadám kandidáta, ktorý má skúsenosť s prácou s oceľou a hliníkom (nie plasty) - pozícia nie je vhodná pre absolventa - kandidát sa stretol s tušírovaním, zváraním, rozmerové úpravy nástrojov

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

2

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-06-30

Informácie pre uchádzača

Neposkytujeme dopravu ani ubytovanie. Pracovisko sa nachádza v Nitre - V. časť priemyselného parku. Pracovnú pozíciu obsadzujem priamo do interného stavu spoločnosti v Nitre (nie cez agentúru). Na uvedenú pracovnú pozíciu reagujte zaslaním svojho aktuálneho životopisu na: [email protected] alebo ma môžete kontaktovať telefonicky: +421 915 838 352

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny, a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu. Spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 21 krajinách, má takmer 100 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 30,000 zamestnancov na celom svete. Závod v Nitre sa zaoberá lisovaním plechov - je subdodávateľom pre JLR.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.