Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Sales trainee (m/f) - vhodné pre študentov/ky VŠ
Publikované: 8 Mar 2022

Sales trainee (m/f) - vhodné pre študentov/ky VŠ

Bratislava
Administratívny pracovník, referent Asistent Account manager (Obchod) Obchodný referent
skrátený úväzok
na dohodu (brigáda)
5.5 eur / hodina

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent/ka VŠ? Chceš rozbehnúť svoju kariéru v oblasti sales-u, ale nemáš skúsenosti? Je MS Excel Tvoj kamoš? Si komunikačne zdatný/á? Hľadáš stabilnú prácu, kde budú s Tebou počítať do budúcnosti a rozvíjať Tvoj talent? Ak áno, tak hľadáme práve TEBA! - na pozíciu Sales trainee (m/f). Prispôsobíme sa Tvojmu rozvrhu formou skráteného úväzku, resp. dohody o brigádnickej činnosti. Hlavné zodpovednosti: * analytická príprava prehľadov, reportov, analýz podľa inštrukcií KAM (key account manager) - práca s MS Excel, * príprava prezentácií, * podpora pri spracovaní objednávok - práca so SAP-om, * komunikácia s klientmi, s oddelením logistiky a s customer service, * lokálny a medzinárodný reporting, * tvorba cenových ponúk, * aktualizácia promo plánov.

Zamestnanecké výhody a benefity

* práca pre prestížnu spoločnosť s produktami najvyššej kvality * rôznorodá pracovná náplň * atraktívne pracovné prostredie * kooperatívny tím * flexibilná pracovná doba * cafeteria a stravenkový paušál * multisport karta * možnosť osobného a profesijného rastu * 50% zľava na firemné produkty

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme študenta/ku VŠ (preferované ekonomické alebo obchodné zameranie). Nepotrebuješ mať skúsenosti, ale musíš mať záujem o sales a chuť učiť sa. Máme však isté kritériá, ktoré by ideálny/a kandidát/ka mal/a spĺňať: * MS Excel na pokročilej úrovni, * anglický jazyk na úrovni B2 , * analytické myslenie, * proaktívny a iniciatívny prístup k práci.

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Svetový líder vo výrobe prémiovej čokolády s tradíciou od 19. storočia.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontaktná osoba: Lucia Petríková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.