Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Finance Controller (m/f)
Publikované: 23 Mar 2022

Finance Controller (m/f)

Bratislava
Finančný analytik (Ekonomika, financie, účtovníctvo)
plný úväzok
1900 eur / mesiac
Výsledná výška mzdy závisí od skúseností a schopností kandidáta/ky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš min. 2 roky skúseností s finančným controllingom? Z veľkého množstva dát a čísel sa ti nezamotá hlava? Dovolíš si tvrdiť, že MS Excel máš v malíčku a ovládaš ho na úrovni expert? Vieš myslieť logicky a analyticky? Skvelý time-management a dodržiavanie deadline-ov je pre teba bežná prax? Ak je Tvojou odpoveďou 5x ÁNO, čítaj ďalej - náš klient hľadá do svojho tímu skúseného človeka na pozíciu Finance controller (m/f), s nasledovnými hlavnými zodpovednosťami: * na mesačnej / štvrťročnej báze - príprava a reporting ukazovateľov aktivít a finančných reportov (P&L, Balance Sheet), analýza a spracovanie budgetov a forecastov, príprava rôznych ďalších analýz a reportov pre špecifické oddelenia, * výpočet úprav IAS a ich vplyv na výkaz ziskov a strát, * príprava KPI aktivít po konzultácii s manažérom, * príprava a spracovanie dokumentácie pre súvisiace meetingy, * komunikovanie reportov vo vybranom regióne (CFO), * vývoj a zlepšovanie reportingových nástrojov.

Zamestnanecké výhody a benefity

* podpora wellbeingu a tímovej spolupráce formou rôznych firemných akcií: teambuildingy, deň rodiny, vianočný večierok, deň povedomia o zdraví + ďalšie spoločenské akcie * ročné prehodnotenie platu a firemné bonusy (až do 120% základnej mesačnej mzdy) * finančný príspevok na jazykové kurzy (1x / týždeň) * po 1 odpracovanom roku - dodatočný príspevok na dôchodkové sporenie (až do 70€ mesačne) * cafeteria a benefičný program * príspevok na HW a domácu kanceláriu * multisport karta * 4x sick day / rok * až 25 dní dovolenky / rok * 4€ stravné lístky / deň * možnosť pracovať home-office (2 - 3x / týždeň) * ovocné dni v kancelárii každý týždeň * občerstvenie na pracovisku - voda, čaj, káva * bonus za odporučenie nového zamestnanca / zamestnankyne

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, financie, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - expert
Microsoft Word - expert

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

finančný controlling

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Náš klient hľadá kandidáta/ku ktorí/á spĺňa nasledovné požiadavky: * min. 2 roky skúseností v oblasti finančného controllingu * anglický jazyk na úrovni B2 (písomne aj ústne) * logické a analytické myslenie * time-management, schopnosť dodržiavať deadline-y * MS Excel na úrovni expert * MS PowerPoint na úrovni pokročilý

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

Prosím, zasielajte nám svoje CV v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len uchádzačov/ky, ktorí/é spĺňajú uvedené požiadavky.

Stručná charakteristika klienta

Náš klient sa špecializuje na full service leasing automobilov a nové riešenia mobility.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Doprava, logistika

Kontaktná osoba: Lucia Petríková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.