Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Junior Data Manager (m/f) - vhodné pre absolventov/ky
Publikované: 5 Apr 2022

Junior Data Manager (m/f) - vhodné pre absolventov/ky

Bratislava
Administratívny pracovník, referent Databázový analytik
plný úväzok
1400 eur / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si absolvent/ka a rozmýšľaš, ako naštartovať svoju kariéru? Si analytický typ a rád/rada pracuješ s dátami? Charakterizuje ťa precíznosť, zodpovednosť a samostatnosť? Ak si odpovedal/a 3x ˝áno˝, máme pre Teba pracovnú príležitosť. Náš klient, známa značka v oblasti maloobchodu, hľadá Junior Data Manager-a/ku. A čo spadá do náplne práce? * spravovanie údajov o výrobkoch a dodávateľoch, sumarizácia podkladov a aktualizácia interných databáz a systémov, * kontrola a porovnávanie dát v systémoch, * práca s internými systémami a databázami, * distribúcia dát na jednotlivé oddelenia, * komunikácia - dodávatelia, iné oddelenia, logistické centrá, materská spoločnosť, * generovanie dát zo systému, tvorba reportov, * administratívna podpora nadriadených (podklady, prezentácie, archivácia, chod kancelárie).

Zamestnanecké výhody a benefity

* stabilná práca, * zaujímavé finančné ohodnotenie a garantovaný nárast mzdy, * rovnaká mzdu pre mužov a ženy, * pracovný pomer na dobu neurčitú, * dlhodobé vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu, * benefitný portál v ročnej hodnote max. 250€ * príspevok na stravovanie, * bezplatný portál pomoci * penzijné pripoistenie, * sabbatical po odpracovaní 5 rokov, * občerstvenie na pracovisku, * darčeky, * odmenu za odporučenie kandidáta, * zľavy u partnerov.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

analytika, matematika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Chceš sa stať Junior Data Manager-om/kou? Ak spĺňaš nasledovné, neváhaj a pošli nám svoje CV! * analytické myslenie * aktívna znalosť nemeckého jazyka (min. B2) * ovládanie MS Office (Word, Excel, PowerPoint) na pokročilej úrovni * precíznosť * zodpovednosť * samostatnosť

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Náš klient je známou značkou v oblasti maloobchodu.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Maloobchod

Kontaktná osoba: Lucia Petríková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.