Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Global Purchasing Manager (m/f)
Publikované: 8 Apr 2022

Global Purchasing Manager (m/f)

Hlohovec
Elektrotechnický inžinier Contract Manager Regionálny / Oblastný manažér Vedúci nákupu Nákupca
plný úväzok
2000 eur / mesiac
Výsledná výška mzdy závisí od skúseností a odborných znalostí kandidáta/ky. + 13. plat

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš 5 ročné skúsenosti z nákupu v elektrotechnickom priemysle? Dodávateľský reťazec a logistiku máš v malíčku? Ovládaš plynule anglický jazyk (min. úroveň B2)? Hľadáš príležitosť, ktorá ťa posunie vpred? 4x áno = skvelá pracovná príležitosť pre Teba ako Global Purchasing Manager (m/f) pre nášho klienta, ktorý je jedným z vedúcich výrobcov elektrotechniky v Európe. Hlavné zodpovednosti na globálnej úrovni: * manažment - strategické získavanie zdrojov, predstavenie nových produktov, manažment vzťahov s dodávateľmi, znižovanie nákladov, rizikový manažment v oblasti elektrotechniky, * zodpovednosť za uzatváranie globálnych kontraktov (+ podpora lead buyer-ov v jednotlivých závodoch), * výber hlavných dodávateľov (zozbieranie ponúk, porovnanie, výber), * monitoring - ceny, dodávateľský reťazec, kvalitatívne odchýlky a riešenie vzniknutých problémov, * materiálové plánovanie, * operačný nákup, * reporting, prezentovanie, KPI.

Zamestnanecké výhody a benefity

* práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti * práca v globálnom prostredí * 13. plat * flexibilný pracovný čas * možnosť vzdelávania * príjemná firemná kultúra * neformálne pracovné prostredie a otvorená komunikácia

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika / technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

5

Prax na pozícii/v oblasti

vedúci nákupu

Osobnostné predpoklady a zručnosti

MUST-HAVE: * znalosť anglického jazyka (min. úroveň B2) * elektrotechnika - vzdelanie alebo pracovné skúsenosti * 5 rokov praxe (nákup / supply chain) * skúsenosť s vyhľadávaním dodávateľov * skúsenosť s ERP systémom * MS Office - stredne pokročilý * komunikačné a prezentačné zručnosti NICE TO HAVE: * nemecký jazyk (B2) * skúsenosť s global sourcing-om * Navision / Navision Axapta - pokročilý

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Náš klient patrí medzi 10 najväčších európskych poskytovateľov služieb výroby elektrotechniky s globálnym portfóliom výrobných závodov.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Elektrotechnický priemysel

Kontaktná osoba: Lucia Petríková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.