Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Vedúci skladu - stredný manažment
Publikované: 11 Apr 2022

Vedúci skladu - stredný manažment

Poprad
Poprad-Matejovce, Slovensko
Office manager Koordinátor Vedúci skladu
1700 eur / mesiac
Finálna výška mzdy závisí od seniority a skúseností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie tímu pracovníkov skladu (vodiči, skladníci, rozvozcovia, príjemcovia a distribútori matriálov), • administrácia, evidenica a inventarizácia materiálu na sklade, • pravidelná komunikácia s manažmentom a tímom, • zodpovednosť a monitoring prideleného rozpočtu, • vytváranie vstupnej dokumentácie, • analýza a optimalizácia skladových procesov, • Práca s SAP MM modulom, impementácia nových nástrojov.

Zamestnanecké výhody a benefity

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti. Možnosti profesionálneho rozvoja a rastu. Kompenzácia cestovných nákladov vo výške 100% bežného cestovného. Ročná odmena na základe splnenia stanovených cieľov do výšky 14% ročného platu. Nadštandardne dotovaná strava v závodnej jedálni.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, Logistika,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP Materials Management (MM) - pokročilý
Logistika - pokročilý
Skladový manažment - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

3

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- odolnosť voči stresu, - flexibilita a analytické myslenie, - ochota učiť sa nové veci, - komunikačné a vyjadnávacie zručnosti, - precíznosť a organizovanosť.

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-04-30

Stručná charakteristika klienta

Zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou záhradného zariadenia

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Andrea Fabianová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.