Úvodná stránka / Hľadám si prácu / HR Data Analytik/čka
Publikované: 11 Apr 2022

HR Data Analytik/čka

Krásno nad Kysucou
HR asistent HR generalist HR Koordinátor Personalista
plný úväzok
2000 eur / mesiac
Výsledná výška mzdy závisí od skúseností a schopností kandidáta/ky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zhromažďuje a zostavuje HR metriky a relevantné údaje na globálnej úrovni z rôznych zdrojov ( napr. HR Gateway, mzdové výstupy, rozpočet a iné) • Podľa potreby pripravuje pravidelné a ad-hoc správy z HR oddelenia • Zabezpečuje súlad s nariadeniami o ochrane osobných údajov a osvedčenými postupmi • Vykonáva ďalšie úlohy podľa pridelenia

Zamestnanecké výhody a benefity

Zamestnanecké benefity budú upresnené počas pracovného pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje, obchodná administratíva, pracovná psychológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

5

Prax na pozícii/v oblasti

Ľudské zdroje, HR

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Aspoň 5 ročné skúsenosti v oblasti HR so spracovaním citlivých osobných údajov - Dôkladné znalosti HR praktík a politík. - Znalosť súvisiacich softvérov (napr. HR Gateway) - Výborná písomná aj ústna komunikácia v angličtine - Silné analytické schopnosti - Orientácia na termíny, zodpovednosť,precíznosť, samostatnosť, časová flexibilita - Diskrétnosť, nakoľko sa jedná o prácu s citlivými osobnými údajmi.

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

Prosím, zasielajte nám svoje CV v anglickom jazyku. K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta pôsobiaceho v automotive priemysle.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Michaela Ondrejíčková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.