Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Procesný inžinier
Publikované: 21 Apr 2022

Procesný inžinier

Trnavský kraj
Senica, Slovensko
Procesný inžinier (Automobilový priemysel) Procesný inžinier (Strojárstvo) Procesný inžinier (Technika, rozvoj)
plný úväzok
1500 eur / mesiac
Výška finančného ohodnotenia závisí od skúseností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si prácu v oblasti automotive? Máte skúsenosti s vedením projektov a ste znalý vo využití procesových metód výrobného procesu? Ak máte navyše skúsenosti s programom AutoCAD a komunikatívnu angličtinu, ponúkame Vám zaujímavú pozíciu Procesného inžiniera. Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude: - Implementácia nástrojov na zvyšovanie efektívnosti, produktivity, znižovanie nákladov výrobného procesu / Kaizen, VSM, Poka-Yoke / - Podieľanie sa na rozmiestňovaní technológie/ spolupráca na layoute závodu - Vypracovanie, aktualizácia výrobnej dokumentácie, pracovných postupov - Zaškoľovanie operátorov pri procesných zmenách, pri zmenách v pracovných postupoch - Meranie cyklových časov - Analyzovanie príčin chýb vo výrobe, navrhovanie, realizácia nápravných opatrení - Zodpovednosť za zverený proces / FMEA - Dohľad a monitorovanie procesov - Spolupráca pri implementácii nových prípravkov, výrobných liniek.

Zamestnanecké výhody a benefity

- 2% na doplnkové dôchodkové sporenie - Podpora zdravia - plaváreň, posilňovňa, ovocné dni - Gastrolístky - Dochádzkový bonus - BOZP bonus - Osobné ohodnotenie po skúšobnej dobe

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - základy
AutoCAD - základy

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

Procesný inžinier/projektový inžinier

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Schopnosť technického myslenia - Je flexibilný, aktívny vodič - Rád aktívne komunikuje - Je samostatný a organizovaný v pracovných povinnostiach - Dodržiavania stanovené lehoty

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

Prosím, zasielajte nám svoje CV v slovenskom a anglickom jazyku. K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý je významných producentom kovových častí dodávaných popredným európskym výrobcom automobilov.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Lukáš Ďuriš
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.