Publikované: 27 Apr 2022

Interný audítor

Bratislava
Interný audítor
plný úväzok
2500 eur / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou na pozícii Interného audítora bude: - prispievať k vnútorným kontrolám finančného výkazníctva k ročnému hodnoteniu rizika, určovaniu rozsahu a plánovaniu; - vykonávať finančné a prevádzkové audity s použitím metodiky založenej na rizikách s cieľom posúdiť efektívnosť a účinnosť programov; - vyhodnotiť úplnosť a presnosť informácií, ktoré podporujú kontroly; - pomáhať pri identifikácii, hlásení a sledovaní nedostatkov, alebo príležitostí na zlepšenie; - komunikovať s rôznymi oddeleniami v rámci firmy ohľadom oblasti zlepšovania procesov a spolupracovať na podpore zlepšení; - pripravovať správy z auditov, ktoré zahŕňajú vypracovanie jasných, konštruktívnych a použiteľných odporúčaní na riešenie identifikovaných rizík.

Zamestnanecké výhody a benefity

- možnosť kariérneho rastu - flexibilný pracovný čas - možnosť pracovať z domu - ročný bonus 10% - Multisport karta - nadštandardná zdravotná starostlivosť - rôzne tréningy a podporné programy pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Dobrá znalosť štandardov interného auditu a kontroly. - Znalosť COSO/COBIT a metodiky auditu založenej na riziku. - Vysoko rozvinuté schopnosti úsudku a riešenia problémov na analýzu rizík a pomoc pri formulovaní riešení. - Dobre vyvinuté analytické a výskumné schopnosti. - Vynikajúce komunikačné schopnosti (písomná, ústna a prezentačná), výborné interpersonálne schopnosti a zručnosti v oblasti vedenia ľudí. - Preukázaná schopnosť efektívne riadiť viacero projektov a priorít súčasne a preukázaná schopnosť poskytovať výsledky v rýchlo sa meniacom prostredí. - Minimálne tri roky progresívnych skúseností v oblasti dodržiavania predpisov alebo auditu. - Profesionálne označenie v oblasti (CPA, CA alebo CPA, CMA, CIA alebo CISA) alebo získanie osvedčenia o audite je výhodou. - Skúsenosti so systémom SAP sú výhodou.

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Stručná charakteristika klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Simona Gazdíková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.