Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Prevádzkový elektrikár - prevádzka Zvolen
Publikované: 27 Apr 2022

Prevádzkový elektrikár - prevádzka Zvolen

Banskobystrický kraj
Lieskovská cesta, Zvolen, Slovensko
Autoelektrikár
plný úväzok
900 - 1080 eur / mesiac
900 - 1 080 EUR/mesiac 900 EUR/mesiac je základná mzda brutto + 20% variabilná zložka vyplácaná mesačne = 1 080 eur brutto/mesiac. Po skončení skúšobnej doby možnosť úpravy základnej zložky mzdy, každoročná úprava mzdy.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* denne dohliadať na fungovanie elektrických strojov, prístrojov a zariadení vo výrobnej prevádzke * zabezpečovať dennú údržbu elektrických strojov, prístrojov a zariadení * zabezpečovať opravy elektrických strojov, prístrojov a zariadení * zabezpečovať preventívnu údržbu elektrických strojov, prístrojov a zariadení * uvádzať nové elektrické zariadenia do prevádzky * dohliadať na vybavenie zariadení príslušnými protokolmi * dohliadať na čistotu elektrických rozvádzačov, elektrických strojov a zariadení * objednávať náhradné diely * práca v jednej zmene * aktívna účasť na opravách a údržbe strojov a zariadení v čase pravidelnej zimnej údržby UPOZORNENIE: Všetky elektrické zariadenia sú ovládané systémom Simatic S5 a S7. Znalosť tohto, alebo podobného riadiaceho systému a schopnosť diagnostikovať problémy zariadení, ktoré sú ním ovládané – podmienka.

Zamestnanecké výhody a benefity

* možnosť odborného a profesijného rastu v prostredí nadnárodného koncernu * príspevok na stravovanie nad rámec zákona a dôchodkové poistenie * finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, pri narodení dieťaťa, svadbe ... * dni voľna navyše pri rôznych životných situáciách * kultúrno-spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok, ...) * perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania * práca priamo v internom stave spoločnosti (nie cez agentúru)

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, elektromechanik pre stroje a zariadenia

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

údržba vo výrobnej spoločnosti

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* 3 - 4 a viac rokov praxe v údržbe vo výrobnej spoločnosti - podmienka * schopnosť diagnostikovať problémy zariadení, ovládaných Simatic S5 a S7, prípadne podobným riadiacim systémom - podmienka * odborná kvalifikácia potrebná pre výkon práce – osvedčenie podľa §22 do 1000V, §23 - výhoda * ochota pracovať v prípade potreby (porucha) nadčas na predĺženej zmene, príp. cez víkend * primeraná manuálna zručnosť * schopnosť a ochota naučiť sa pracovať s modernou technológiou * dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť * seriózny prístup k práci a pracovným povinnostiam, snaha vykonávať kvalitnú a včasnú prácu * zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový hráč, ktorý vie spolupracovať s kolegami a pomáhať v prípade potreby, flexibilita

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-08-31

Informácie pre uchádzača

Ubytovanie, ani dopravu neposkytujeme. Pracovisko sa nachádza vo Zvolene na Lieskovskej ceste. Pracovnú pozíciu obsadzujem priamo do interného stavu spoločnosti (nie je to práca cez agentúru). Na uvedenú pracovnú pozíciu reagujte zaslaním svojho aktuálneho životopisu na: [email protected] alebo ma môžete kontaktovať telefonicky: +421 915 838 352.

Stručná charakteristika klienta

Náš klient je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. V troch výrobných závodoch v Bratislave, Zvolene a v Košiciach sa vyrábajú exteriérové betónové dlažby, prvky záhradnej architektúry a stavebné materiály.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Stavebný priemysel

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.