Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Engineer/Inžinier
Publikované: 27 Apr 2022

Engineer/Inžinier

Nitriansky kraj
Komárno, Slovensko
Procesný inžinier (Automobilový priemysel)
plný úväzok
1089 eur / mesiac
1 089 EUR/mesiac Od 1 089 EUR/mesiac základná mzda brutto + polročné prémie maximálne do výšky 7,5% z hrubej mzdy. Výška základnej mzdy závisí od kvalifikácie a praxe uchádzača.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Aktualizácia inžinierskych oblastí ERP systému Silcotec týkajúca sa výrobných kódov a popisov, vytváranie nových čísiel dielov a ďalšie vhodné inžinierske aspekty. * Aktualizácia príslušných polí ERP pre súlad s ROHS. * Aktualizácia čísel dielov špecifikácií a príslušných podrobností špecifikácie v rámci ERP. * Pomôžte s technickými štandardizačnými činnosťami pre rôzne komponenty použité na finálnych dieloch. * Tvorba procesných listov ako technickej dokumentácie pre Výrobné/QC Odd. * V prípade potreby zapojenie potenciálnych nových projektov. * Nájdenie alternatívnych čísel dielov na účely zníženia nákladov. * Spolupráca s externým a interným personálom pri stanovovaní nových čísiel dielov a vybavovaní technických záležitostí o nich. * Zapája sa do tímových stretnutí a diskusií o operačných aktivitách. * Podpora výroby z technického hľadiska.

Zamestnanecké výhody a benefity

• Plán školení v rámci spoločnosti • Príspevky zo sociálneho fondu pri narodení, jubileu a odchode do dôchodku • „Deň rodiny“ pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov • Vianočná oslava • Dotácie a nápoje zo Sociálneho fondu • Parkovanie pred budovou firmy na stráženom parkovisku • Jednozmenná prevádzka od 07:00-15:30 • Príspevok zamestnávateľa na DDS do výšky 3 % z hrubej mzdy • Príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Angličtina - Stredne pokročilý (B2) Slovenčina - Stredne pokročilý (B2) Microsoft Excel – pokročilý Microsoft Word – pokročilý Microsoft PowerPoint – pokročilý Elektrotechnické vzdelanie - SŠ alebo VŠ - pozornosť venovaná detailom - schopnosť byť dobrým tímovým hráčom - počítačová gramotnosť - komunikatívna znalosť angličtiny (komunikácia s centrálou v Írsku)

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2022-06-30

Informácie pre uchádzača

Ubytovanie, ani dopravu neposkytujeme. Pracovisko sa nachádza v Komárne. Pracovnú pozíciu obsadzujem priamo do interného stavu spoločnosti (nie je to práca cez agentúru). Na uvedenú pracovnú pozíciu reagujte zaslaním svojho aktuálneho životopisu na: [email protected] alebo ma môžete kontaktovať telefonicky: +421 915 838 352.

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť - náš klient pôsobí na Slovensku od roku 2004 a je súčasťou skupiny VOLEX. S 10 továrňami po celom svete a viac ako 6 500 zamestnancami. Sú druhým najväčším výrobcom napájacích káblov na svete. Továreň v Komárne sa špecializuje na výrobu malých až stredných objemov medicínskych, high-tech a elektromechanických zostáv.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.