Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Špecialista zákazníckeho servisu s nemčinou
Publikované: 28 Apr 2022

Špecialista zákazníckeho servisu s nemčinou

Pezinok
Špecialista podpory zákazníkov
plný úväzok
1100 eur / mesiac
Výsledná výška mzdy závisí od skúseností a schopností kandidáta/ky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Denná telefonická a mailová komunikácia s našimi zákazníkmi a predajcami. • Vybavovanie objednávok, riešenie požiadaviek, poradenstvo klientom. • Spolupráca s kolegami z Oddelenia predaja, Zákazníckeho servisu a ostatných oddelení. • Možnosť byť súčasťou rôznych projektov.

Zamestnanecké výhody a benefity

- Nákup výrobkov z portfólia spoločnosti za zamestnanecké ceny - Multisport karta - Bonus za odporučenie nového zamestnanca - Príspevky na kurzy - Bonusy pri životných jubileách - Firemné akcie- Teambuildingy, rodinné dni a pod.

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- dobré komunikačné zručnosti - spoľahlivosť a samostatnosť - schopnosť riešiť problémy - prozákaznícky prístup - tímový hráč

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika klienta

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti distribúcie kancelárskych potrieb

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Maloobchod

Kontaktná osoba: Michaela Ondrejíčková
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.